Flash FLVplayer i seekbar

Dakle ovako imam 2 flv playera u 1 flashu i u njima je isti video. e sad imam custom seekbar sastrane koji može sve normalno radit ali ne može upravljat s oba videa putem istog seekbara. pa me zanima jel zna netko kako napravit da se može. inače sve je napravljeno u as3 i probao sam čak i:

film.seekBar = crta_seek;
film1.seekBar = crta_seek;

i čak

film.seekBar = film1.seekbar = crta_seek;

a i probao sam napravit da mi napravi za svaki film zasebno seekbar pa da njih izjednačim :slight_smile:

sve neuspješno. ajd ako netko zna rješenje bio bi zaFalan :)))

hvala unaprid :slight_smile:

ovo je dodjeljivanje vrijednosti, trebao bi napraviti event koji će pratiti promjenu na scrolleru i onda update tu vrijednosti na vrijednost filma.
U Flexu je moguće tako riješiti koristeći Bindable ali u Flashu toga nema (barem mislim) .

Trebao bih pogledati API ali konačni kod ti bi izgledao ovako slično:

E da pošto je scroller custom napravljen vjerovatno bi i trebalo isprogramirati da dispacha taj move event.

ovo gore ti ne radi al svejedno puno hvala. naime imam drugi problem a to je da kako sam već rekao imam 2 videa koja se pokreću u 2 plejera u jednom flashu (swf)

e sad kad uploadam na net index prikazuje mi se prvo jedan pa se tek onda učita drugi pa se to pleja i onda filmovi ne idu sinkronizirani što je meni potrebno. ima li netko da predloži rješenje kako da se filmovi pokrenu tek kad se učitaju obadva. il da povežem 2 playera u 1…

unaprijed hvala na pomoći. puuuuunoooo hvaaalaaaa :slight_smile:

da, to je bio samo primjer što treba učiniti a ne rješenje.

napravio sam…kako mi je trebalo ić sinkronizirano i video i seekbar fino sam 3 videa složio u 1 i onda taj jedan plejam embedano :slight_smile:

eto rješenje :))