Flash i php contact forma

prije svega da vas pohvalim… puno sam tu naucio od vas.ali zapeo sam i imam ozbiljan problem.prije svega pocetnik sam u web dizajnu ali koliko toliko se snalazim po netu.moje pitanje bi bilo to vezano za contact formu,nebitno bila ona flash i php ili html i php. naime puno sam nasao contact formi po netu ali nijedna koju sebi uzmem nece da mi radi… osim oni contact formi koju daju neke stranice ali su one kodirane i nemogu se mjenjati naravno i stoji reklama izdavača formi a ja bih htjeo svoju da naucim napraviti ali neznam gdje grješim dal free domena byethost24 nepodrzava contact formu ili je nesto drugo a i ako nepodrzava kako mi onda rade forme gore navedene koje ubacim u svoju stranicu embed codom… bio bi vam zahvalan ako bi me mogli malo uputiti u to

Pa ako ti ne podržava neće raditi, a embet radi vjerojatno zato što ostatak koda se odvija na njihovom serveru ( nisam siguran ), al imaš na w3c schools običnu kontakt formu pa si to isprobaj, ako neće raditi onda ti ne podržava, a što se tiče flash i php imaš po youtube-u dosta videa kako se to radi pa možeš i tamo provjeriti.

[SIZE=“1”]bogati jel se to samo ja izgubim u tom tekstu :smiley: :D[/size]
hvala hvala :smiley: ja mislim da te kontakt forme ne vole, ili ti hosting nepodržava kontakt forme…
slabo ti takvi fri hostinzi šalju na mejl ono što ti napišeš, točnije nerade im maltene mejl servisi… radit će ti kad kupiš pošteni hosting, bar je meni tak bilo…

probaj u phpu samo napisati mail() sa varijablama, neš bezveze, ako nestigne nije do tebe, nego do bjethostadvajstčetri

onda mi je najverovatnije do mog free hostinga bajhostadvadesetičetiri…a ti si dragon u pravu legendo upravo maloprije sam uzeo sa foxyforma embed njihove forme i uredno radi baš zato izgleda što se čitav kod odvija na njihovom serveru. nema veze najvjerovatnije ću sebi zakupiti domenu na kojoj ću vježbati malo… jer sumnjam da sva objašnjenja po netu i tolike contact forme da nerade čisto sumnjam u to do hostinga je… e sad da neotvaram novu temu molio bi vas ako može provjerena neka net stranica ili dobar tutorijal što se tiče guestbooka… bio bi zahvalan…