Flash igrice i responsive teme

Pitanje za znalce iz oblasti flash igrica.
Pravim sajt sa flash igricama u wordpressu. Koristim responsive temu. Do sada sam napravio jedan sajt sa flash igrica na blogspotu. I tamo je u pitanju responsive tema.

Prilikom kreiranja posta ubacujem emdeded

Posto je ovdje vec definisana velicina flash prozora 500x700, iako je tema responsive samo flash igrica nije. Ovaj embed kod nas preuzeo sa sajtova sa flash igricama. Koliko sam do sada mogao da vidim i na drugim sajtovima sa flash igricama je isti problem.

Moze li se podesiti da je i sama igrica responsive?

1 Like

Kolko ja znam flash ne radi na mobitelima? samo html5 igre…

Moze link te tvoje teme ako nije problem?

Dzabe ti responsive tema na sajtu s igricama kad flash na mobilnim uredjajima ne radi., Nema svrhe, i to se ne radi tako.

Sad nista zivo ne kontam.

“i to se ne radi tako.”

Pa kako se radi?

Responsive tema je zbog boljeg rankiranja na Googlu.

Da,ali ces bolje rangirati samo u mobile searchu. I kad netko s mobitelom dodje na tvoju stranicu vidjet ce da tamo s mobitelom nema sta trazit, i brzo ce otic. To ce ti povecat bounce rate. Jesi li uopce gledao koji postotak ljudi ti dolazi kroz mobile search na stranicu?

Nisam jos ni pokrenuo stanicu, jos je u fazi izrade tako da i nema nikakvih statistika.

Jedina tema tj skripta koja podrzava mobilne uredjaje je arcadebooster. Ali se meni u nekim slucajevima pokazala jako losa po pitanju assense zarade,a u nekim slucajevima mi je ispala sasvim ok.