Flash video na mobitelima, tabletima i računalima

Imam Flash video na webu koji mi služi umjesto slideshow-a koji se vrti u loop.
Da li je moguće napraviti da se Flash video prikazuje jednako na računalima, mobitelima (iPhone) i tabletima (iPad)?
Ako da, molim neki savjet kako.
Hvala!

Rješenje je: koristiti HTML5 video, a ne Flash.

U redu. A da li je moguće da taj HTML5 video na webu kada se gleda sa iPhonom da se prikazuje kao dio web stranice a ne da se video prikazuje u fullscreen modu?

Zar nitko ne zna?

zna google

Viidš tog se nebih nikad sjetio. :ludjak:

HTML5 Video

npr. prvi link koji izadje…
ako ne razumijes sta pise na toj stranici, odgovor na tvoje pitanje je - da, moze
a kako? pise ti na ovom linku…

U svim slučajima kad kliknem na play video se prikazuje u fullscreen modu. Ja želim to izbjeći kod iphone-a.

npr. drugi link na googleu
<video id=“myVideo” width=“280” height=“140” webkit-playsinline>

nemoj bit lijen, proguglaj prvo nego postavis pitanje, iznenadio bi se sto se moze naci :wink:

Iskreno, dosta sam guglao i nisam bez veze doša tražiti pomoć na forumu.
Moj problem je što bih ja želio da mi se video na webu prikazuje odmah kada se učita web stranica ali da mi se ne razvlači preko scijelog zaslona na iphonu ili ipadu jer tako se web stranica zaobilazi tj. ne vidi se. Da li je takvo što moguće uopće?

pa odredis mu width, height, pozicioniras ga gdje zelis, i on bude inline, isto kao da si embedao flash
ostale opcije, poput autoplay ili sto ti vec treba, nadjes na bilo kojoj stranici koja objasnjava html5 video


Krivo sam pročitao prvi post, zanemarite!