Flat Tv Screen

Adresa:
http://flat-tv-screen.com

Što kažete na stranicu, ideju, također opciju compare, review i opći dojam?

Napomenut ću, pošto je stranica u startu siromašna je :zub:

Sviđda mi se izgled i funkcionalnost…

Grunding -> Grundig

Srdačni pozdravi,
Spell policija

Ne radi link.

Edit: zapravo radi, samo se stranica učitavala punih 50 sekundi. Ostavio sam samo iz znatiželje do timeouta, inače ako 3-4 sekunde vidim da nema znaka napretka u učitavanju stranice, ugasim tab. A vjeruj mi da drugi čak niti toliko ne žele čekati.

hvala na komentarima i kritikama.

[quote=“Riba”]Grunding -> Grundig

Srdačni pozdravi,
Spell policija[/quote]

ispravljena greška.

[quote=""]Ne radi link.

Edit: zapravo radi, samo se stranica učitavala punih 50 sekundi. Ostavio sam samo iz znatiželje do timeouta, inače ako 3-4 sekunde vidim da nema znaka napretka u učitavanju stranice, ugasim tab. A vjeruj mi da drugi čak niti toliko ne žele čekati. [/quote]

Ne znam što je razlog ovome? Meni se učitava normalno. ima li još netko takvo iskustvo sa ovom stranicom?

Pa mogao si bar url-ove sredit. To je barem lako u Opencartu. I šta compare, compare, review i opći dojam? Opći dojam je takav kakav je. Koristio si default predložak, a ovo su ti osnovne funkcionalnosti opencarta. Pa neću valjda recenzirati Opencart.

:mda:

Ovakve izjave “opći dojam je takav kakav je” i slično su žali bože čitanja.
Opći dojam se ne mora odnositi na sam CMS i njegovu default temu. Tema je sasvim ok za ono što želim postići, ne radim portfolio da bi morao pokazati sva svoja znanja i vještine, niti stranicu po narudžbi, Već najveću bazu flat televizora.

Dakle ovdje nije riječ o webshopu nego o bazi televizora, gdje će korisnici moći odabrati dva ili više televizora i usporediti ih, opcija “compare”, napisati recenziju “Review” itd.

Da bi se radila usporedba tu su neke kategorije podataka za svaki model televizora, za što me zanima mišljenje webmajstora. Sažeo sam ih koliko sam mogao. Također navigacija po proizvođačima (da ili ne).

Prije nego počnem dodavati veći dio televizora, ako moram bolje ću napraviti sada promijene nego poslije sve mijenjati.

Ovakve izjave “opći dojam je takav kakav je” i slično su žali bože čitanja.
Opći dojam se ne mora odnositi na sam CMS i njegovu default temu. Tema je sasvim ok za ono što želim postići, ne radim portfolio da bi morao pokazati sva svoja znanja i vještine, niti stranicu po narudžbi, Već najveću bazu flat televizora.

Dakle ovdje nije riječ o webshopu nego o bazi televizora, gdje će korisnici moći odabrati dva ili više televizora i usporediti ih, opcija “compare”, napisati recenziju “Review” itd.

Da bi se radila usporedba tu su neke kategorije podataka za svaki model televizora, za što me zanima mišljenje webmajstora. Sažeo sam ih koliko sam mogao. Također navigacija po proizvođačima (da ili ne).

Prije nego počnem dodavati veći dio televizora, ako moram bolje ću napraviti sada promijene nego poslije sve mijenjati.[/quote]

Ali onda mi nije jasno što želiš da kažemo o tvojoj web stranici? Imaš osnovni template, 13 televizora i osnovne fukcionalnosti opencarta bez košarice i cijene. Ti očito imaš problema s čitanjem onoga što sam ja napisao ili si fulao pdf

Mladiću, ako nemaš neku kritiku ili savjet molim te bez off topica.

Ok, kritike si dobio ali ih ne prihvaćaš. Bit ću dobar pa ću ti dati nekoliko savjeta.

• povećaj mini slike u featured modulu
  • u product pageu izbaci product code jer ti to nije trgovina nego stavi model
  • pri unosu svakog televizora napiši i SEO keyword kako bi ti url-ovi izgledali kak treba (ne zaboravi riješiti htaccess)

I za tebe nisam mladić. Stariji sam barem 10 god od tebe.

Pozdrav

Kako ne, prihvatio sam kritiku za URL., samo govorim kako ne pokušavam napraviti nikakav unikatni web shop, no nema veze. Hvala za savjete još više za kritiku.

Svi muškarci su mladići u žargonu. :zhuja:

Heheheee, ma znaš onu iz “Lepa sela lepo gore”: 'ko se druži s mladićima…":smije:

Po meni lljepo izgleda, slazem se sa renatom oko slika u featuredu, samo ja nebi slike povecao nego bi smanjio razmak izmedu njih…

Stranica je super pregledna i jednostavna, i da se pozeli opet posjetiti. Sad malo kritike, iz mog ugla gledano (prije svega o okusima se ne raspravlja), ja bi ovaj logo malo preuredio mozda font ili nesto slicno kao da se na nekom flat televizoru prikazuje taj isti uokvireno, cisto da ne bude bas toliko jednostavna. No svakako sve pohvale za stranicu.

hvala na kritikama i komentarima,

ali kao što je renato rekao ovo je opencart default tema, osim nekih bannera, nešto sitno grafike i logo. Probao sam prije baš takav logo što si predložio, Flat tv u kojem je logo i užasno izgleda, odudara od ostatka stranice. Ono što sam radio je tehnički dio oko editianja templata po potrebama stranice, i dolazi najteži dio dodavanje sadržaja. Pokušat ću svaki dan dodati nekoliko TVa.

Imam jedno pitanje. Koje ključne riječi da upišem za svaki model?

za sada je ovako:

marka, model

Bezvezan logo, forma me ne zanima jer je viđena već 100X, ushit na rečenicu : “najvća baza televizora” mi splasne kad vidim kako ih ima samo par.

Od ove kolektorske stranice ne bu niš. sori al tako je.

[quote=“kempinsky”]Bezvezan logo, forma me ne zanima jer je viđena već 100X, ushit na rečenicu : “najvća baza televizora” mi splasne kad vidim kako ih ima samo par.

Od ove kolektorske stranice ne bu niš. sori al tako je.[/quote]

Jel da ju nazovem najmanja baza televizora, pa kad dodam par onda srednja, pa možda malo kasnije promjenim ime u oveća i tako?

Tvoja stvar maheru. Samo sam ti želio ukazati kako si se zeznuo. No priznati češ već to sam sebi, s vremenom.

Šta ja kažem, tako je. Za to me i dobro plaćaju. :potboy:

Uopće neću komentirati post iznad.

Domena je kao vino, što starija to bolja. Baza će biti popunjavana periodično kada budem imao vremena za to, ovo nije stranica niti ja nisam netko tko misli zaraditi nešto preko noći. Zato i je u ovom djelu foruma jer je to projekt na kojem radim. Kada bude spreman za reklamiranje bit će u sekciji sa reklamama.

Svi savjeti i kritike koje mogu iskoristiti za poboljšanje utrošenog vremena su dobrodošle i dalje, što ostali mislite ima li dobru budućnost ova stranica?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja