Forbidden 403

imam sljedeći problem
uploadam fajlove na serverm, nakon sto sam napravio novi public_html kad ukucam domenu javi mi forbidden error 403
neko zna u cemu je problem
vec lutam netom al nista pravo da nadjem
p.s.sry ako sam promasio podforum ili tema već ima al stvarno mi se zuri a nisam naletio na nesto slično :eu:

Ako je hosting sa cpanelom onda vidi sta kaze error log isto tako provjeri .htaccess kao i premissions na folderima

eh okay evo ga radi
thx alene
molio bih admina nek baci temu u kantu mislim da nije bas odgovarajuca za ovaj podforum

http://hr.test-iq.com/#114704

Imam jedan glup problem, naime, sve foldere koje otvorim na hostu nemogu im pristupiti preko browsera, uvijek mi javi 403 forbidden, provjerio sam htaccess i permissions i mijenjao, nikakve promjene nema, poslao sam ticket hosting provideru da provjera šta je s tim, ima tko kakav proijedlog?

Inače sam puno već radio sa raznim hostovima, pa i sa tim, i nikad nisam imao ovakav problem a nije mogao biti riješen.

Moram još naglasiti da sam probao pristupiti i preko PC sa IE, i ista stvar.

[quote=“therrlu”]Imam jedan glup problem, naime, sve foldere koje otvorim na hostu nemogu im pristupiti preko browsera, uvijek mi javi 403 forbidden, provjerio sam htaccess i permissions i mijenjao, nikakve promjene nema, poslao sam ticket hosting provideru da provjera šta je s tim, ima tko kakav proijedlog?

Inače sam puno već radio sa raznim hostovima, pa i sa tim, i nikad nisam imao ovakav problem a nije mogao biti riješen.

Moram još naglasiti da sam probao pristupiti i preko PC sa IE, i ista stvar.[/quote]

Najbolje pričekaj dok ti hosting provider odgovori na ticket jer može biti i do servera neka greška :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja