Forma za placanje preko web sajta

Raja, treba na sajt da ubacim formu za placanje. Trenutno uz sajt imam neku koja ne radi, upisem podatke i dalje se nista ne desava. Imao bih u ponudi dvije opcije, ispod svake opcije da bude naruci i onda nesto ovako

Nakon ovoga dolazi na mail predracun preko kojeg treba uplatiti i je li izvodljivo na sajt ubaciti PayPal placanje?

Šta je ovo, woocommerce?

Ne znam, samo sam nasao primjer kako bih volio na svom sajtu imati.

U čemu ti je site? HTML, Wordpress, custom PHP…?

Pa slozi sam forme, u cemu je problem?

Paypal mozes integrirat u bilo koji web.

@drago883 U Wordpressu je sajt.
@jorgovan U cemu da slozim? Ovoj formi sto dodje uz sajt ne mozes pristupiti, nije plugin niti page. S kodovima ne znam raditi.

@Gadafi
Zašto radiš onda, ako neznaš?

Pa nije wp uzmeš, sklepaš pluginove i isporučiš.

Ko kaze da radim za nekoga? Ko je spomenuo sklepanje?

Zatrazio sam pomoc, jer sajt ide za moje potrebe i imam prostora da vjezbam, ako ne budem uspio rado cu kontaktirati nekog da mi to sredi za novac,

Nisi shvatio.

Većina koja radi wp, nema pojma o php-u i sl. i onda pitaju da li se može ovo ili ono.

Zato sam napisao da većina ljudi koji rade wp nemaju pojma i onda samo ubace pluginove, nekako da proradi , stave temu i naplate 15 k kn.

Nakon toga klijent traži custom feature i naravno dotični memaju pojma, pa pitaju da li se može napraviti. Sve se može napraviti, samo je pitanje količine znanja. A u svojoj glavi ne mogu zamisliti što treba napraviti i na koji način.

Ili “wp majstori” rade na način da izgeneriraju formu sa nekim generatorom ubace link, naravno forma je js i onda mrak za održavanje.

1 Like

Zašto pametuješ? Momak je zatražio pomoć, a ne da mu pišeš tu kako “nezna”.

4 Likeova

Ne pametuje, jer je prvo potrebno otprilike znati o čemu se radi i koju razinu znanja netko ima da bi mu netko tko zna mogao smislenije odgovoriti.

Gadafi, obzirom da očito ne znaš kodirat ili tek počinješ ili što već, najbolje ti je da tražiš plugin. Jer ovo je malo kompleksnija stvar. A opet iz ovog tvoga je teško reći da li ti treba web shop-woocommerce ili možeš naći plugin za to.

Angazovo sam programera tako da ce on to sve srediti sa online placanjem.
Hvala drago883 u svakom slucaju na pomoci.

Nema na čemu. 20 characters samo tako…