Fortumo sms servis

kao sto naslov teme kaze mislijo sam da otvorim sms servis ako moze te da ukratko mi kaze te sta sve treba nisam bas naj bolje upucem hvla unaprijed

Pa sve imas na njihovom sajtu, realno, to je goli ■■■■■, uzimaju 60% zarade.

Mobile Payments in Germany - with all operators | Fortumo.com

ne uzimaju bas toliko zavisi kolike cjene sms stavis

treba mi PHP Skripta - fortumo neznam bas oko php ako neko zna kako se radi ili gdje se moze naci

[quote=“iNtuitive”]Pa sve imas na njihovom sajtu, realno, to je goli ■■■■■, uzimaju 60% zarade.

Mobile Payments in Germany - with all operators | Fortumo.com[/quote]

a sta bi rekao na 90 % tebi a 10 % meni preko sajta
http://www.you-pay.me
i istog dana imas lovu

koju mozes koristiti ?? kako ti to zvuci ?? samo nemoj reci da nije izvodljivo ???

[quote=“brane333”]a sta bi rekao na 90 % tebi a 10 % meni preko sajta
http://www.you-pay.me
i istog dana imas lovu

koju mozes koristiti ?? kako ti to zvuci ?? samo nemoj reci da nije izvodljivo ???[/quote]

Milijarde dosadašnjih korisnika mogu potvrditi kako payme radi…

A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 stranica kao facebook, a samo facebook zarađuje milijune dnevno…
A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 pretraživača kao google a samo je google najpopularniji.
A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 cms-ova kao wordpress i joomla ali ipak su wordpress i joomla najpopularniji.

Kaj nisi imao za com domenu??
Šta ne digneš kredit ili posudiš od kamatara kad si uvjeren da ćeš zaraditi milijune.

[quote=“brane333”]a sta bi rekao na 90 % tebi a 10 % meni preko sajta
http://www.you-pay.me
i istog dana imas lovu

koju mozes koristiti ?? kako ti to zvuci ?? samo nemoj reci da nije izvodljivo ???[/quote]

A drupal? :slight_smile:

Bez uvrede, ali sasvim sam siguran da od ovog SMS servisa neće biti niti s.

Ne toliko koliko je wp i joomla, sad da ne idemo u off i meni treba isto code

[quote=“kres0”]A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 stranica kao facebook, a samo facebook zarađuje milijune dnevno…
A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 pretraživača kao google a samo je google najpopularniji.
A šta bi rekao kad bi znao da ima 1000 cms-ova kao wordpress i joomla ali ipak su wordpress i joomla najpopularniji.

Kaj nisi imao za com domenu??
Šta ne digneš kredit ili posudiš od kamatara kad si uvjeren da ćeš zaraditi milijune.[/quote]

pa sta ce mi com domena kada sam hteo me ???

a nije problem u lovi nego u znanju … gde ja trazim lovu ??

ja trazim partnera sa znanjem da jebenu skriptu namesti kako

ja kazem naopako od dosadasnjeg sistema :slight_smile:

Ako neko ima znanje koji k…c češ mu ti???
Plati i gotovo.
Kad se več hvališ zaradom pa uloži nešto

[quote=“brane333”]ja trazim partnera sa znanjem da jebenu skriptu namesti kako

ja kazem naopako od dosadasnjeg sistema :)[/quote]

pa moze imati znanje al dva coveka znaju 200 % a jedan 100 %

kakvi likovi …

znali neko gdje se moze naci ovaj php ili code sto treba za Fortumo ?

Na Fortumovim stranicama ima sve što ti treba
Premium SMS API technical specification | Fortumo.com

ima

<?php //set true if you want to use script for billing reports //first you need to enable them in your account $billing_reports_enabled = false; // check that the request comes from Fortumo server if(!in_array($_SERVER['REMOTE_ADDR'], array('81.20.151.38', '81.20.148.122', '79.125.125.1', '209.20.83.207'))) { header("HTTP/1.0 403 Forbidden"); die("Error: Unknown IP"); } // check the signature $secret = ''; // insert your secret between '' if(empty($secret) || !check_signature($_GET, $secret)) { header("HTTP/1.0 404 Not Found"); die("Error: Invalid signature"); } $sender = $_GET['sender']; $message = $_GET['message']; $message_id = $_GET['message_id'];//unique id //hint:use message_id to log your messages //additional parameters: country, price, currency, operator, keyword, shortcode // do something with $sender and $message $reply = "Thank you $sender for sending $message"; // print out the reply echo($reply); //customize this according to your needs if($billing_reports_enabled && preg_match("/Failed/i", $_GET['status']) && preg_match("/MT/i", $_GET['billing_type'])) { // find message by $_GET['message_id'] and suspend it } function check_signature($params_array, $secret) { ksort($params_array); $str = ''; foreach ($params_array as $k=>$v) { if($k != 'sig') { $str .= "$k=$v"; } } $str .= $secret; $signature = md5($str); return ($params_array['sig'] == $signature); } ?>

ALI PROBO SAM NA NEKI FRE WEB HOST DA VIDIM KAKO RADI I NECE NESTO NIJE OK U SKRIPTI ALI STA

[attachment=1]ScreenShot002.jpg[/attachment] Fortumo skripta gdje greska ?

snimi kao .php jer je to php skripta, a za izvrsavanje ces morat na racunalu namjestit neki lokalni web host, recimo apache friends - xampp

kako to da uradim ako moze pomoc mala ?

eto vidis Edise kako to ide komplikovano ,mnogo procenata uzimaju
,pomoc ovde niko ne pruza jer su svi prezauzeti :stuck_out_tongue:
a kada ja napisem
TREBA novi sistem naplate na netu brza registracija ,
dugme za placanje i da isti dan mozes
koristiti svoju zaradjenu lovu onda se ovi ovde SMEJU …

[quote=“brane333”]eto vidis Edise kako to ide komplikovano ,mnogo procenata uzimaju
,pomoc ovde niko ne pruza jer su svi prezauzeti :stuck_out_tongue:
a kada ja napisem
TREBA novi sistem naplate na netu brza registracija ,
dugme za placanje i da isti dan mozes
koristiti svoju zaradjenu lovu onda se ovi ovde SMEJU …[/quote]

istina, poslovanje na webu je ograničeno isključivo zbog loših i nekvalitetnih payment servisa. :o