Fortumo

daj molim te meni treba ja sam sve isto slozio al nekuzim to ni 5%…

Napisi mi na pm sta ti tocno treba…

napokon :slight_smile: ja vec duze vrijeme cekam da se pojavi ovakav servis kod nas. ovo se isplati i isprobati…

Zanima me na koji bi se način moglo ostvariti da se svakom korisniku salje drugačiji, jedinstveni odgovor nakon što on pošalje TXT RIJEC.

Recimo ovako imam niz tih odgovora:

ODGOVOR1
ODGOVOR2
ODGOVOR3
ODGOVOR4
...

Prvi korisnik koji pošalje TXT RIJEC dobije odgovor ODGOVOR1, drugi korisnik dobije ODGOVOR2 itd.

Zahvaljujem.

[quote=“Shinzon”]Zanima me na koji bi se način moglo ostvariti da se svakom korisniku salje drugačiji, jedinstveni odgovor nakon što on pošalje TXT RIJEC.

Recimo ovako imam niz tih odgovora:

ODGOVOR1
ODGOVOR2
ODGOVOR3
ODGOVOR4
...

Prvi korisnik koji pošalje TXT RIJEC dobije odgovor ODGOVOR1, drugi korisnik dobije ODGOVOR2 itd.

Zahvaljujem.[/quote]

Mene bi to isto zanimalo jer baš tako nešto i trebam od premium sms servisa… pa ako netko može pojasniti?

pa to je do vas kako cete obraditi poruku sa parametrima koje ste primili… poanta je u tome, da vasa skripta prima argumente kao sto su broj odakle je poslana poruka, sadrzaj i ostalo i na osnovu tih parametara mozete generirati odgovor kakav hocete, s tim da velicina ne prelazi 120 (mislim) slova…

pozdrav moze li mi netko pomoći da ubacim fortumo sms naplatu u svoj site please

Jesi pogledao na


?

jesam i kreira sam sms-pay e sad neznam sta da radim s onom php skriptom,di je postavit u stranicu.
meni triba kad netko ukuca dobiveni kod da more skidat a kao gost samo gledat stranicu.

Mene zanima npr ako sam ja iz Srbije i registrujem se na ovom servisu, da li poruke mogu slati i klijenti iz Crne Gore, Hrvatske, Slovenije…? Ili se trebam registrovati posebno za svaku družavu?

evo da i ja budem od koristi.
Kad otvoriš novi servis tj osnovni tu ti iđe za svaku zemlju posebno znači za svaku zemlju ti iđe novi servis.
Ako zelis kreirat servis za vise zemalja onda u napredne servise tu kreiraš servis koji tebi triba i moreš odabrati 28 zemalja tj i hrvatsku,srbiju,bih,ostale.

e sad ako ćeš kreirat za vise zemalja onda si zapeo di i ja ugodan pozdrav

volio bi da se jos malo ljudi uključi u raspravu

poze li mi netko odgovoriti kako da napravim login formu tj kad netko ukuca dobiveni kod da more skidat (dapostane registrirani korisnik) a kao gost samo gledat stranicu.

možeš sam kreirati aplikaciju ili skriptu (PHP, ASP, whatever), koja komunicira sa Fortumo gatewayom preko http(s)-a, i praktično sa outputom sa Fortumo gw-a (broj telefona, vreme, tekst poruke) možeš raditi šta ti je volja. ???

Mene zanima jedna stvar,ako bi neko strucan mogao da pojasni bilo bi vrlo znacajno… Ovako,napravio sam svoj sajt,i na fortumo.rs otvorio sam sms servis-premium sms je u pitanju,medjutim meni nije jasno,tj. ne znam kako da kreiram tu php skriptu i kako da je ubacim na svoj sajt,koja ce komunicirati sa fortumo gateway-om ??? Hvala puno!

bolan to i mene jebe odavno ja imam i scriptu skinuo sam je sa njihova bloga

Fortumo nepodržava Hrvatsku, BiH i Srbiju za servis kada posaljes neki TXT na neki 66xxx broj i dobijes nazad povratnu informaciju(ono sto si trazio), ona druga firma koja se time bavi je samo za pravne osobe, jel ima koja treca a da podrzava ovaj servis za fizicke osobe ??

Našo sam
http://www.markottel.hr/
, kontaktiro sam ih pa cemo vidjet