Forum Link Building (ExYu i Eng) [pročitaj prvi post]

Malo o linkbuildingu:

Gradnja linkova s tuđih prema vašim stranicama je vrlo bitna u rangiranju stranice na tražilicama. Većina SEO stručnjaka slažit će se oko toga da su i forumi bitan dio te priče. Link iz posta može donijeti direktnu posjetu, ali i ono bitnije, utjecati na rang stranice, što u konačnici može donijeti organsku posjetu, ono čemu svi mi težimo. Graditi linkove na forumima može svatko, no to nije tako jednostavan posao i upitno je kakve rezultate ćete postići. Uštedite vrijeme i angažirajte me za maksimalan učinak - koliko platiš toliko dobiješ!

Informacije vezane za uslugu:

  • Linkovi su iz postova, ručno pisani i unešeni u forum.
  • Plaćate samo linkove koji trajno ostanu na forumu.*
  • U ponudi su forumi s prostora Balkana i strani forumi na engleskom.
  • Broj foruma, vrsta foruma, brzina linkanja i ostalo prema dogovoru.
  • Zadržavam pravo odbiti linkanje određen stranice

*Da bi link i službeno bio proglašen “uspješno” objavljenim mora proći 5 dana od objave, što bi trebao biti jamac da će ostati trajno na forumu.

Zanimljivosti:

  • Napisano je preko 2000 postova isključivo za potrebe kampanja.
  • Odlična prolaznost linkova.
  • U ponudi preko 100 ExYu foruma (broj raste).
  • Strane forume nemam u bazi već radim prema narudžbi.
  • Suradnja s nekoliko firmi koje se bave SEO-om.
  • Dugoročne suradnje s nekoliko članova ovog i drugih foruma.

Cijena i plaćanje:

  • Cijena ovisi o:
  • tipu (nicha) stranice
  • tipu (exyu ili eng) foruma
  • broju linkova (ne nužno)
  • posebnim željama klijenta
  • Mogućnost plaćanja
  • Tekući račun [CRO]
  • Skrill (Moneybookers)
  • Paypal
  • Plaćanje unaprijed

Pošaljite upit u inbox:

Navedite što više informacija u upitu. Poželjan link stranice koju treba linkati (ili barem nicha). Broj linkova, vrsta linkova,vrsta foruma, brzina linkanja, sve posebne zhatjeve, a ja ću nakon toga sastaviti ponudu za vas.

[Molio bih bez nepotrebnih komentara, trolanja i slično. Također, ako nudite istu ili sličnu uslugu slobodno otvorite svoju temu na forumu. Poštuj tuđi rad pa će i drugi tvoj.]

1 Like

Iskreno link building forumima nije najbolja metoda ali svakako je preporučujem ljudima da je koriste.
Što se tiće omjera cijene i kvalitete svako bih preporučio da koristite ovu metodu.
Sretno sa prodajom

Svaka link building metoda je dobra i bitna. Naravno, nije jaka kao neke druge metode (koje su skuplje), ali nije zanemariva i s obzirom na cijenu je svakako korisna.

BUMP
Nakon pauze od linkanja zbog drugih obaveza, ponovno se vraćam gradnji linkova na forumima pa svi koji su zainteresirani mogu se javiti u inbox.

BUMP #02
Molio bih samo da kod javljanja navedete što više detalja potrebnih za kampanju, kako bi što točnije odredio cijenu i smanjio broj izmjena poruka sa svakim klijentom. URL stranice (ili barem nicha uz mini opis sajta), broj linkova i jezik foruma (exyu ili eng) su neki minimum za bilo kakvu procjenu.

BUMP #03
Odrađene neke kampanje, neke još uvijek traju, neke se redovno obnavljaju, a ja dižem temu da privučem nove klijente, posebno one koji dugoročno žele surađivati i graditi linkove prema svojim stranicama. Javite se u inbox.

BUMP 04
Odlučio sam ponovno aktivirati ovu uslugu. Zainteresirani se mogu javiti na pm. Napominjem da je vrijeme koje se oslobodilo ograničeno, pa postoji mogućnost da ne prihvatim neke suradnje. Također, pošaljite konkretne upite, da ne gubimo vrijeme na dopisivanje.

BUMP 04
Za vikend ću se vjerujem otvoriti prostor za nove suradnje, pa ako je netko zainteresiran za link building neka se javi putem privatne poruke. Hvala.

BUMP 05
I opet dižem topic. I još jednom citiram sebe:

Hvala :wink:

Dobio sam par upita zadnjih dana vezano za link building forumima, što me navelo da se narednih dana pokušam ponovno aktivirati s ovom uslugom, da ju radim praktički “full time”. Dižem temu pa ako nekoga interesira ta usluga, otvoren sam za suradnje.

Ponuda i dalje aktualna. Mogućnost izdavanja R1 računa.

Ponuda i dalje aktualna. Mogućnost izdavanja R1 računa.

BUMP.

Usluga Link Buildinga domaćim forumima i dalje aktualna. Uskoro pokrećem nekoliko novih većih kampanja, pa sam mislio uzeti još koji posao da upotpunim program posla. Više informacija u inbox.

1 Like