Forumas mjeseca

Iako sam na ovom forumu nesto manje od godinu dana (broj aktivnih dana je mnogo manji) nisam primijetio nikakvu aktivnost u vezi biranja forumasa mjeseca.

Zainteresovan sam da pokrenem ovu akciju gdje bi forumasi birali najboljeg od najboljih, a kao nagradu pobjednik bi dobio avatar ‘pobjednik mjeseca _______’ i mnogo respekta od strane drugih forumasa :smiley:

Ukoliko bi administratori, a i clanovi ovog foruma podrzali ovu akciju, spreman sam napisati i neka pravila!

Unaprijed hvala!

može. +1

Sto da ne, valjda ti bar nekolicinu ljudi podstaklo da se vise ukljuce u diskusiju i vise pomaze savetima…

E sad, nagrada bi morala biti veca od avatara :smiley:

I nasuprot tome nešto kao “Mamić mjeseca!” titula! :rotfl:

a ti sve moras pokvarti jel?

A što je loše u mom prijedlogu?
Evo ja sam prvi kandidat za titulu suprotnu od forumaša mjeseca.

pa ti i jesi jedini kandidat

I u čemu je onda problem?
Ako imaš prvaka,imaš i vice prvaka pa i zadnjeg.
Ako imaš Oskara imaš i Malinu etc.

Ima li ko prijedlog za neku vecu nagradu?

Banner na forumu?
Ili na portalu?

Meni se cini da problem nije u odgovorima, nego u (lose i nekvalitetno postavljenim) pitanjima, tako da bi ja nagradjivao najbolja pitanja. :smiley:

Podržavam :zhuja:

Možda miss i mister foruma? :slight_smile:
Nisam za posebna isticanja, reputacije su po meni dovoljan pokazatelj.

Ako bi se baš išlo na nakakav izbor, ja bi podržao ideju sumiranja reputacija na nivou mjeseca.
Tako bi se mogla nagraditi i kvalitena pitanja ali i kvalitetni odgovori kao i pomaganje i sve ostalo što se i sada “reputiralo”.

Problem je sto reputacije niko ne koristi odnosno malo ko je upoznat sa time!

Iako mi ovo s forumašem mjeseca i nije neka fora (jer mnoge stvari nisu definirane), s gore citiranom konstatacijom se moram složit. Nažalost.

da ni ja ne kužim te reputacije

jesu to ove zelene točkice ispod avatara

ako jesu i dalje ne kužim tebi chida sam sad stisno al i dalje imaš jednu točkicu

[quote=“ruud”]da ni ja ne kužim te reputacije

jesu to ove zelene točkice ispod avatara

ako jesu i dalje ne kužim tebi chida sam sad stisno al i dalje imaš jednu točkicu[/quote]

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=14617

[quote=“ruud”]
ako jesu i dalje ne kužim tebi chida sam sad stisno al i dalje imaš jednu točkicu[/quote] ruud genijalac si!! Po tome ja iman 4 reputacije!! Tj. kliklo mi 4 puta!!
Šteta šta se ne prikazuju crvene. Iman i njih.

Ima li aktivnih administratora na ovom forumu?

4 ih je, ali niti jedan već neko vrijeme nije aktivan (zadnji aktivan je bio tsereg).

http://www.webmajstori.net/forum/showgroups.php?s

No do neki dan nismo niti moderatora aktivnog imali, iako ih ima XX. Sada imamo jednog aktivnog, ali njemu su već prvi dani ‘na poslu’ jako teški. :zub:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja