Forumas mjeseca

Gambo se potrudio i napravio je sažetak svega što bi vas moglo zanimati u vezi reputacije na ovom forumu.

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=30762

Trenutno nam nije bitna reputacija, ima li jos zainteresovani za pocetak dodjele nagrada forumas mjeseca?

Jako dobra ideja ali treba napraviti top 10 ili napraviti najboljeg iz neke kategorije [najveci poster, najbolji odgovori i pitanja…]

Ja sam protiv izbora za forumaša mjeseca.

To bi samo raspaljivalo stare međusobne nesuglasice, sukobe i vrijeđanja i uvijek netko ne bi bio zadovoljan izborom.
A djeluje mi i djetinjasto. Valjda sam prestar za takve stvari.

Nisam protiv izbora u smislu da bih zanovijetao oko toga, nego u smislu da me nije briga.

Mislim da bi ovom akcijom motivisali forumase da sto vise ucestvuju u diskusijama, a sto se tice nagradjenog forumasa njega ne bi birali administratori, nego sami forumasi!

Ako osoba nema u sebi neku potrebu za pomoć drugom, smisao za konstruktivnu diskusiju, znanja, osjećaj kada treba stat na loptu (podvit rep i povući se),… nema te nagrade koja će od nekoga napraviti boljeg forumaša nego što sada je.

Neki jednostavno nemaju vremena i nema te nagrade koja bi ih motivirala za više postanja. Drugima nedostaje neki od gore navedenih elemenata i krug je zatvoren.

To je moje mišljenje. Možete se složiti s time ili me pokopat.

Ja, kao proslavljeni inicijator opcije reputacije na forumu, smatram da ovo nije dobra ideja. :smiley:

Opet sam sve pokvario :mm:
Do sada su svi bili mišljenja da je to dobra ideja, a od sada će se svi složiti da to ne bi donijelo ništa dobro, nego samo probleme.

Kao što sam napisao u prvom postu, nisam za posebna isticanja.

Nema potrebe za uvođenjem natjecateljskog ozračja.

I ja mislim. Ovo je forum koju služi da pomognemo jedni drugima i raspravljamo o poslu, nisu potrebna takmičenja i igrice kao na forum.hr-u.

@trnac @sime_zd slazem se sa vama sta ce nam ovo …

Glasah za opciju broj 2.

Ima da pobjeđujem vazda.

Ja bi uveo ovu titulu samo da ju tebi dodijele, i onda da tu titulu umirove :lula:

Vau, to ti je pametno. To bi bilo ko u nba kad povuku dres pa okače na plafon. Tako bi neđe na vrhu sajta trebalo da stoji mali trofej i moje ime pored. Uf, naježio sam se.
PS: Potpis ti ima 5 redaka, a dozvoljeno je 4. Kršiš propise foruma.

Imaš PM i pojašnjenje.

miislim da ova tema vise nema svrhe

p.s. izmjeni potpis @Ognjenpet

Nazalost!

I ja sam glasao za ne…izgleda da nema potrebe za tim…

Mislio sam da je ovo dobra ideja, izgleda da nije!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja