Forumi za Wordpress?

Koje bi mi bilo najbolje plugin rješenje za ubacit forum u wordpress ?

Hvala

http://bbpress.org/

preporucujem da ne koristis takve forume, niti na joomli niti na ostalim cms-ovima koji imaju neki svoj forum. osim ako to ne radis web nekoj firmi koja ce imat forum tek tolko da ima…

Bolje stavi nesto kvalitetnije pa ako nista drugo s mostom povežeš da ti se na webu ispisuje zadnjih 10 postova npr.

SMF , phpbb3 - sve su to free forumi a daleko kvalitetniji od toga sto misliš postaviti.

[quote=“Arthur”]Bolje stavi nesto kvalitetnije pa ako nista drugo s mostom povežeš da ti se na webu ispisuje zadnjih 10 postova npr.

SMF , phpbb3 - sve su to free forumi a daleko kvalitetniji od toga sto misliš postaviti.[/quote]

SMF sam imao na dvije domene, sad ga imam na jednoj i ubijaju mi ravnicu sa spamom, viagre i kojekakvih sra… u svakoj kategoriji, postavio sam banove na masu IP adresa s kojih su mi filovali forum. Htio sam ubaciti nešto u WP jer mi je tako jednostavnije, jer ne misim fokusirat se previše na forum, bitniji mi je site.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja