Fotogalerija

Photography by Roksandic
Možete li pogledati i dati neke kritike i savjete,

Hvala!

evo samo mala kritika ovaj adsense oglas na vrhu 468x60 bode me u oci nemogu pogled maket s njega umjesto da u sliku gledam ;))

Sviđa mi se stranica :slight_smile:

Nego, izgleda mi ko Wordpress, jel je? To neki gotov template? Ili neki template koji si preradio? Ili tvoj template koji si sam izradio? Čisto informativno…

A i našao sam neku nepravilnost u donjem dijelu sajta, POGLEDAJ SLIKU :slight_smile:

[quote=“mrcina”]Sviđa mi se stranica :slight_smile:

Nego, izgleda mi ko Wordpress, jel je? To neki gotov template? Ili neki template koji si preradio? Ili tvoj template koji si sam izradio? Čisto informativno…

A i našao sam neku nepravilnost u donjem dijelu sajta, POGLEDAJ SLIKU :)[/quote]
@mrcina, pa zar ne znaš malo zavirit u kod?:rolleyes:
To ti je joomla s gotovim predloškom My blog V2 od Youjoomla firme.
@roksi Kod galerije ima nekig nelogičnosti. Npr. kad želim zumirati neke slike, one mi se smanje. Mislim također da ovakav način prezentacije slika (sama organizacija) nije baš najsretnije rješenje. Ima puno boljih. Ako želiš savjet, slobodno me kontaktiraj na PM. Fotke su ti suuuuper i zaslužuju kvalitetniju prezentaciju. Ovaj highslide nije rješenje.

Nisam kopao po kodu :smiley:

Btw, nisam ni ja pohvalio slike, koje su odlične! Respekt!

Slike su fenomenalne. Svaka cast!

sadržaj ‘LATEST COMMENTS’ se raspadaju u Chrome-u, inače ok

…a i nije baš valid xhtml :slight_smile:

Stranicu sam otvorio s Mozillom Firefox :slight_smile:

Hvala svima na komentarima :slight_smile:
Da, koristio sam joomlin predložak i znam da nije sve kako treba… radim na tome

Ukoliko imate prijedlog za neki bolji template od joomle slobodno mi javite…

Joomla definitivno (po meni) ima najjednostavnije i najpreglednije template, a sto se tice ljpote WordPress prednjaci :smiley:

Jarane svaka cast, stranica je dobra iako si koristio gotov tamplate. I slike mi se svidaju

Hvala još jednom :slight_smile:

fotke su po mom ukusu fenomenalne, jel ih prodaješ?

Da li su ovo tvoje slike

Ova mi je predobra :zhuja:

http://www.roksandic.net/rovinj-photo-gallery/80-storm-in-rovinj.html

Hvala na komentaru :slight_smile: fotke nisu za prodaju

Da, sve su fotke moje

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja