[FREE] Pisanje članaka za vaš news portal

Znači, kao što u naslov kaže - nudim vam free pisanje članaka za vaš news portal. Kao što sam već u svojoj temi napisao - imam pregršt vremena, a pošto nije velik interes za nove poslove, idemo probat ovako nešto. Naravno, nije to baš u potpunosti free (iako može biti), no ovo su neki od uvjeta:

• Da pišem na stranici koja ima podkategoriju sport (ili da je stranica o sportu)
  • Da stranica ima dosta posjeta (pisati za par ljudi mi stvarno nije u interesu, niti mi se neda)
  • Mogućnost postavljanja adsense reklama u barem svoje članke (nije presudan uvjet, ali poželjan)
  • Da ispod svih mojih članaka stojim ja kao autor (što mi može služit kao referenca)
  • Promocija članaka putem Facebooka i Twittera (ukoliko stranice postoje)

Pisao bih o HR nogometu pretežito, odnosno o nogometu općenito. Bilo bi tu nešto news članaka, kao i neka vrsta kolumne. Broj članaka prema dogovoru, kao i sve ostalo. Pošaljite link svoje stranice, broj posjeta (prosječnu čitanost članaka) i sve detalje u inbox.

PS: Postoji mogućnost pisanja i za stranice o Tehnologiji, no ponuda mora biti dobra.

PS2: Ukoliko me želite angažirat honorarno, ovdje je spisak poslova koje radim, a kontakt je opet - inbox.

mrcina

Jel pises o tehnologiji na engleskom? I jel to isto free?

Samo HR. (min 20 znakova)

Zašto ne bi pisao na Tribina.hr?

To je svakako alternativa, ako ne nađem nekoga na forumu za suradnju otvorit ću account ili na tribina.hr ili na nogometplus.net (vjerovatno tribina, al nije to sad ni bitno).

Svakako, hvala na prijedlogu!

Pozz hoćeš kod mene pisati?

Počeo sam jučer s pisanjem na jednom portalu u suradnji s jednim drugim članom na forumu. No pošalji mi u inbox detalje (statistike stranice, link, uvjete, mogućnost postavljanja adsensa, itd) da vidim o čemu se radi…

nemogu pisat u inbox…daj mi email adresu

Imas kakve reference da se moze vidjeti stil i kvaliteta clanaka ? Hvala

Pa eto, poslat ću ti u inbox šta sam jučer pisao.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey