Free Template?

Gde mogu da skinem gotov free template za gaming sajt poput gamers.ba ili e-sport.hr?

nigdje to su unikatni template/sajtovi …

guglaj malo

free templates, free template joomla, joomla free template, free wordpress template, besplatni predlozci za sajt … itd. itd…

ne trazim isto kao to niti unikatan template…
Treba mi neki template za gaming sajt samo da bude…
Problem je sto sam ja nasao free template ali ne mogu da nadjem template za gaming sajt.

http://www.google.hr/#hl=hr&source=hp&biw=1024&bih=578&q=free+gaming+template&aq=f&aqi=g1&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=1ce1d406a108469d

guglaj malo

Ako poznajes PHP i CSS mozes ih i sam napraviti!

Da znam ne bih vas pitao :slight_smile:

imam ti ja template za joomlu pa se javi ako ti jos treba da se dogovorimo )

poslao sam ti poruku odgovri :wink:

Ja sam na gaming portalu dugo koristio JA Sanidine, JA Sanidine II, YouGames, a sada vidim da je dobar i Gamespoint.

Ovde pogledaj koje sam ja template napravio… Osnovu mi je napravio jedan clan ovog foruma, a ostalo sam ja sam menjao.
Gamers Space UK
Gamers Space SRB
Gran Turismo 5 Srbija

Vrlo je jednostavno menjati template. Kazem ti, meni je to Zmaj napravio, a ja sada samo menjam. Ako hoces da pravis ozbiljan sajt, glupo je da se zasniva na templateu koji koristi jos 1000 drugih portala.

Razumem da je glupo da korstim template koji koriste mnoi drugi portali ali trenutno nemam novca da platim web dizajnera :frowning: ovo je samo kratkorocno resenje za par meseci cu naci web dizajnera da napravim custom sve kada budem imao dovoljno novca.