Front page stranica od 130MB?

Evo upravo gledam dnevnik… pa sam naletio na index pa sam tamo naletio na neke stranice koje neću promovirati ovdje, no odem na njihov web da vidim o ćemu je uopće priča i sva fama ne pratim.

Kad ono zabloka cijela mozzila…

Naime divi tema, i strpali gore hostano svoje video materijale sa preloadom…

130MB!!! front page. To još nisam vidio.

load time 60 s hahah a vidi se da su gledali sve ovo oko perfomance da srede samo ih jebe page size hahahahah

Da, jadnih oni 3% , kakvi tek oni imaju web.

Meni je sve zablokiralo kad je to krenulo.

Kak sad, promoviras dnevnik i index iz neznam kojih razloga, a ne spomenes stranicu koja je glavna u tvojem topicu?

Jel to tvoja stranica ili sto?

Daj molim te da ovo ne preraste u nešto što nije, nave sam lijepo da je** mis e za te debile a sad si mi digao tlak.

A još više da me smatraš osobom koja radi web front page sa 130MB.

Daj oladi, i čitaj. Nisam stavio link niti želim to sam napisao!!!

i ja bih volio da postaviš link te stranice …

ma surfaj ne da mi se jer ovako ispada da promoviram nešto. Daddas me napao iz čista mira, i fulao skroz!

ma kako sam te napao iz cista mira, prvo reklamiras dnevnik i index, totalna zutila i sad nezelis reklamirat vrlo vjerojatno isto sranje od sitea a koji je kljucan za ovu temu. Bolje da nisi spomenuo ni dnevnik ni index nego taj site koji si tu okacio.

Jer ovako kako si ti napisao open topic nama nista ne znaci, znamo jedino da tamo negdje u dubini psotoji site s front page od 130MB, a vjerujem da postoji negdje i od 200, i sta to sad nama znaci?

Pa daj posalji meni na PM link ili moderatoru pa nek ga on okaci ako ti bas nezelis okaciti (a zelio si spomenuti dnevnik i index…)

Ma daj što si skrio sajt, baš me zanima o kojem sajtu je riječ…

Pa da nastavimo, ovo je ipak birtija. moj savijet je da bi mogao pocet radit i reklame, jer ovaj tvoj pocetni post je poslao stvarno velik broj webmastera s WMforuma na dnevnik i index da potraze famoznu stranicu od 130MB, vidis neki su toliko dugo nabivali page views na tim portalima da su pronasli i vece stranice od 130MB, pa sad ako ste pronasli ovu od 130MB, ja preporucam da opet idete traziti i surfati indexom i dnevnikom da pronadjete i ovu drugu od 200MB.

Ovakvo nesto bi jako dobro proslo na facebooku, kao facebook ad, pa eto ako tko zeli probati, okacis sliku sa 130MB page size s pigdoma, sakrijes domenu da nemogu odmah vidjeti o cemu se radi (jer ako odmah vide o cemu se radi onda nece napravit akciju, u ovom slucaju prosurfat websitevima koje im ponudis).

Znaci sliku imas, sada samo u tekstu ponudis siteve, neznam zasto si na forumu ponudio dnevnik i index, ali mislim da se mogu bilo koji sitevi ponuditi, i kazes nek idu ljudi trazit taj website tamo.

Targeting audience:
Webmaster
web design
website speed
website
Svi raznorazni webmaster forumi

Znaci audience ti je ogroman.

S ovim ces nabit posjeta i psojeta, pageviews ce ti anrast za duplo ako ne i vise a bounce rate ce se debelo smanjit, a jos ces k tome nabit i koliko dugo ljudi ostaju na tvojem siteu.

I ond akaze da ih nije izreklamirao.

P.S. kad uhavtim vremena ako me netko ne preduhitri, napravit cu ja ovaj facebook ad, pa da vidimo koliko je dobra ideja, hahaha

1 Like

:slight_smile: ali fakat nije mi bila ideja ali ima tu nešto:)

Ja se s ovim gore ne salim. U ovom topicu ako mi dopustis cu napraviti slican facebook ad, pa me bas zanima kako ce ljudi reagirati. Imam svoj website


koji je ajmo rec na neku temu o ovome i imam facebook page koji je ziva koma i dosad mi nije sjela nikakva ideja za promociju, ali sad s ovim bi mogao skupiti lajkove, hehehe ili barem page viewse ili nesto… Samo neznam kako cu monetizirati te pageviewse. Pa cu morat malo modificirati da bude za page like.

Edit:
Objavit cu sliku facebook ada pa mozemo da pratimo.