Fundraising za projekt u zavrsnoj fazi - IDEJE

Pozdrav ekipa,

malo sam prolistao po forumu i vidim ima ovdje ozbiljnih ljudi koji su vec prosli svasta u i oko svakakvih poslova pa reko da vidim jel ima mozda netko neki savijet.
Dakle pred zavrsetkom projekta smo(poceli u 5. mjesecu 2016.) i naravno promasio sam financijsku projekciju za nekih 3-6 mjeseci kad bi stvar na kojoj radimo trebala ugledati svijetlo dana.
Glavni problem je u tome sto smo indirektno vezani uz online gambling sektor pa banke cim vide i cuju tu informaciju isto kao i “andeli” bjeze glavom bez obzira.
Naravno s obzirom na gore navedeno kao i na to da nam je solventnost s vremenom samo padala nemamo opciju ni privatnih kredita.

E sad jel ima netko ideju kako doc do tih 15-ak tisuca € bez prodaje bubrega :slight_smile:

@modovi ako je krivi subforum molim vas da premijestite temu.Hvala!

Povucete besplatno koliko treba i to je to.

Probaj uplatiti samo jedanput u kladionicu sa kartice i da se transakcija vidi u prometu i nakon toga probaj trazit kredit u bilo kojoj banci.:grin:
Dobit ces ga nikad.

krivo si skuzio.
mi se ne kladimo,ne kockamo niti ista slicno tome; biznis je vezan za taj sektor,a to im je big no no cim ima nesto vezano uz gambling,pa makar i indirektno.

@LooKA123

Nisam krivo skuzio. Dobro sam skuzio.:grin:
Zato sto banka smatra da im je sve vezano uz kladionicu i sl. rizik.

Kako sam napisao u svojem proslom postu, povucete sami i to je to.