Gdje je najpovoljnije zakupiti .eu domenu

pozdravljam sve

planiram zakupiti eu domenu pa bih molio sve koji imaju iskustva sa tim
naime zanima me gdje je najpovoljnije
ja sam pronasao ove
http://www.europeregistry.com/
kod njih je 9€ godisnje ako netko zna za jeftinije ili ako je imao sa njima iskustva neka posta

hvala[indent]_______________
[color=green][size=4]Naslov teme promijenjen iz “pozz” kao primjer za autora kako da ubuduće imenuje svoje teme sukladno pravilima.

• tsereg[/size][/color][/indent]

Imaš ih i na GoDaddy :wink:

na dynadot.com-u je 9,99 USD što je manje od 9 EUR
bulk cijena na istom registraru je 9 USD

[quote=“trnac”]na dynadot.com-u je 9,99 USD što je manje od 9 EUR
bulk cijena na istom registraru je 9 USD[/quote]

Preporucam BSP Hosting(75 kn / godisnje s PDV-om)

Kod bigsteva :smiley:

isto nabrzinu sam onako proguglao i BSP-Hosting - domene a sad ti imaju i akciju hostinga full povoljno na dobrim serverima (provjereno) Akcija - kod - ljeto2011

Imaš na Ethunder hostingu domenu .eu za 70kn/god vidi ovdje

Samo sto nitko necita da domenu mogu registrirati samo gradjani EU zemalja a ako nisu a napisu krive podatke domena se moze oduzeti od strane EURid-a

Zato paznja kod registracija i na cije ime je registrirate !

evo i izvadka iz EURid-ovog pravilnika:
Who can register a .eu domain name?
Any company or organisation based in the European Union and any natural person living in the EU is eligible to register a .eu domain name. These eligibility criteria are defined in article 4 of the EC regulation 733/2002.

[quote=“Alen”]Samo sto nitko necita da domenu mogu registrirati samo gradjani EU zemalja a ako nisu a napisu krive podatke domena se moze oduzeti od strane EURid-a

Zato paznja kod registracija i na cije ime je registrirate !

evo i izvadka iz EURid-ovog pravilnika:
Who can register a .eu domain name?
Any company or organisation based in the European Union and any natural person living in the EU is eligible to register a .eu domain name. These eligibility criteria are defined in article 4 of the EC regulation 733/2002.[/quote]

Upravo tako kolega :slight_smile:

Zato pazite sto radite da na kraju hoster kod kojeg kupite .eu domenu nebi bio kriv (jer vecina tako misli) zato sto ste vi ostali bez domene.

prodajem ja lažljivac.tk dobro ste vidjeli sa ž za samo 100 kuna

Molim za dan kada ce netko godaddy dic u zrak.

Evo može kod bigStevea. Stvarno ih daje povoljno, za par tisuća eura. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja