Gdje kupiti jeftine domene po ~ $1?

Zanima me ako netko zna gdje kupiti domene po recimo 1$, naravno preko kupona. Na Godaddyu sam sve kupone s honeya iskoristio, pa me zanima ako ima neki drugi povoljni registar. :slight_smile:

Moja preporuka: 1&1. $0.99 prva godina. Ja sam kod njih kupio desetak domena po toj cijeni. Mogu se kupiti bilo kad - nije potreban nikakav kupon.

2 Likeova

Nije Honey sve, tj nema baš sve (kupone).

Možda i ima, al onda si ti registrirao stvarno velik broj domena :smiley:

Naravno, drugi registri su svakako opcija. Namecheap također ima kupone.

Jesam li ja to dobro vidio da 1and1 za tu cijenu uključuje i privacy ?

Daj pliz napiši još ponešto, pošto imaš nekog iskustva s njima - koliko su pouzdani, koliko je produženje za drugu godinu (sa privacyjem), da li si radio transfer na neki drugi registar nakon što si kupio kod njih i da li je bilo problema, i sl…

Zaslužio si i 2 lajka za taj post, ali forum mi dozvoljava samo jedan :wink:

1 Like

1and1 je ozbiljna firma, super im je cijena registracije, ali produženje je skupo da boli glava. Na mobitelu sam pa nemogu napisat konkretnu brojku, a neću pisat napamet. Svakako, produžiti možeš u drugom registru, pa opet uštedit.

1 Like

@devmasta prije svega hvala za lajk.

Produženje iznosi $14.99 . Prvo produžavanje imat ću 29.-og ovog mjeseca (kod njih jer me smara da prenosim drugdje) pa ću onda mnoći dati neke konkretnije informacije a transfer nisam radio. Kao što reče @mrcina radi se o ozbiljnoj firmi tako da ne vjerujem da će biti bilo kakvih problema. Kada odradim produženje svakako ću ovdje ostaviti info.

1 Like

Evo našao sam stranicu koja ima dosta Godaddy kupona, pa možete kupiti domenu svi koji žele: http://www.newcoupons.info/godaddy-sale-domain-com/

(nadam se da smijem pustiti link, ovo nije nikakva reklama)

Ne uspeva mi registracija, moze mala pomoc?

@bugsbunnybg Može naravno, samo ako možeš biti malo precizniji.

Registrovao sam se, pa mi nista nije stizalo na mail. onda posle nekih sat vremena stize mail da posaljem sken licne karte.

Meni nisu tražili sliku nikakvog dokumenta. Registrirao sam se prošle godine negdje u ovo vrijeme i ne sjećam se da sam imao bilo kakvih problema. Ako te traže sken lične karte, skeniraj i pošalji. Možda su uveli neku novu vrstu verifikacije. Ja sam imao sličan zahtjev kod PayPal-a kada sam greškom (i u neznanju) više puta upisao krivi podatak :slight_smile:

e, na popisu država na 1and1 nema Hrvatske - kako ste to riješili ?

malo sam u stisci s vremenom, nisam računao na takav problem, cijenim promptnost…

Evo koji odgovor sam dobio od njih:

Dear XXXX, (Customer ID: XXXXX)

Unfortunately we are not currently offering service to Croatia.

This order has been canceled. It has not been activated, nor has any billing taken place at this time.

If you have any questions, or think that any kind of error has been made, please contact us at [email protected]

Hvala, sad još čekam da mi se jave @mrcina i @osamabinmladen

Ja kada sam se registrirao prije cca. godinu dana nije bilo nikakvih problema i HR je bila podržana a također ni sada nemam problema sa njihovom uslugom. Eventualno da probate za državu staviti neku drugu.

a ne važi, jer mi je ta država onda odabrana u formi za podatke vlasnika domene…

probat ću nešto iskemijati, ako ne, onda na godaddy po domene za 2 dolara :slight_smile:

Ista stvar je i kod mnee, koristio sam ih prije, samo jednu domenu sam tamo registrirao, kako mi je taj sajt propo ko projekt “dovršenje stadiona Maksimir”, domenu nisam produživao već sam pustio da istekne.

a nema veze, nisam imao vremena za istraživanje

snašao sam se tako što je klijent htio sam registrirati domenu, pa sam ga uputio na godaddy, gdje je uspio kupiti za 0.99 (plus ICANN)

(dok je meni, koji sam već kupovao po tim popustima, uz sve moguće kupone dozvolio da snizim do 2.00 plus ICANN, što je opet ok)

Da neotvaram novu temu.

Zanima me gdje mogu kupiti domene po 1-2 doara jer moram registrirati preko 230 domena.

Jel netko iz Hrvatske uspio napraviti registraciju na 1&1 u bliskoj prošlosti?