Gdje nabaviti fb like koji radi navedeno

Pozdrav, imam jedno pitanje, pokusavam dodati fb like koji kod likeanja ima normalno counter sa strane od likeova i u isto vrijeme posta na wallu od korisnika koji je kliknuo like da je likeao to nesto, slicno kako imaju druge stranice. Vidio sam da koriste iframe koji u src-u ima izgenerirani link da se pokaze slika na wallu, koji tekst i slicno, pa me zanima gdje mogu naci taj generator da napravim da se pojavljuje u tom formatu, vec sam pogledao na fb developers ali nisam nasao to sta trebam. Hvala.

Možeš li nam pokazati primjer jedne takve stranice.

Njuskalo recimo, like na vrhu oglasa, ako likeas na wallu ti posta u odredenom formatu.

Takav like button se može kreirati ovdje.

Sad sam to isprobao i vidim da to samo radi u tom obliku kojemu bi ja htio za podstranice, ne mogu nikako napravit da za svaki artikl recimo se moze likeat i posta se na wall? Jer sam ja na jednoj podstranici htio imat vise like-ova, moze recimo i pokazivat istu rubriku na wallu ali samo da je za svaki taj like drugi counter.

Naravno da možeš, samo mu moraš zadati drugi URL za kojeg se odnosi taj box za like.

Ja sam napravio da likea sliku, ali je link slike znaci direkt sa hostinga gdje se ne ucitava nikakav title i slicno pa se ne pojavljuje na wallu.