Gdje oglašavati browser igru?

Pozdrav,

Trenutno radim zajedno sa firmom na browser igrici cija je ideja tek u izradnji. Mozete li mi preporuciti gdje oglasavati i kako dobiti oko 100 korisnika po danu?

Hvala!

armori games

[quote=“fel1x”]Pozdrav,

Trenutno radim zajedno sa firmom na browser igrici cija je ideja tek u izradnji. Mozete li mi preporuciti gdje oglasavati i kako dobiti oko 100 korisnika po danu?

Hvala![/quote]

Ako budete imali partner program javi se, mogu ja toliko obezbijediti, naravno ako igra bude nesto novo.

Trenutno nudimo nekakav manji partner program, cisto da se ljudi informiraju o igri koja dolazi.

Ako ste voljni suradnji, naravno :slight_smile:

Google oglasi ? Tako rade Travian i Desert operations. Kolko sam skužio samo se tim putem reklamiraju kod nas…

Imaju i partner, tj. CPA, nisam siguran ali vjerovatno dijele i profit, koji se ostvari kupovinom stvari u igri.

[quote=“fel1x”]Trenutno nudimo nekakav manji partner program, cisto da se ljudi informiraju o igri koja dolazi.

Ako ste voljni suradnji, naravno :)[/quote]

Posaljite mi informacije na PM, da vidim o cemu je rijec (mislim na partner program)

Mi nudimo partner programe. Vrlo povoljne. Slobodne nas kontaktirajte.

LP

Mi nudimo partner programe. Vrlo povoljne. Slobodne nas kontaktirajte.

LP

[quote=“DeMar”]Mi nudimo partner programe. Vrlo povoljne. Slobodne nas kontaktirajte.

LP[/quote]

Kakve?

Moze li malo vise informacija?

Da li zaradjujemo novac po registraciji, ili po placanjima u igri.

Imam mrezu sajtova od minimum 150000 posjeta dnevno.

@DeMar
I mene to interesira. Do sada na jednom svome site-u imam banner za DO aff link. I 14 ih je počelo preko mene igrati, a dobio sam drek dijamanta. Što to znači biti aktivni ? Jer tako i isplačujete kad netko od igrača postane aktivan? Tu ispadate cigani ! Jer je logika ako netko dođe preko moga aff linka i registrira se onda bi bilo normalno i dobiti nešto, a ne ovako, stidite se :neznam:

Registriraj se kao advertiser na par CPA networka i testiraj. Jedino, ne znam koliki vam je budzet za takvo sto.

[quote=“DeMar”]Mi nudimo partner programe. Vrlo povoljne. Slobodne nas kontaktirajte.

LP[/quote]

Tek toliko da upozorim ostale da u ovoj igri je gotovo nemoguce zaraditi novce. Poslao 300 korisnika od kojih nijedan nije nista kupio. Dakle… neisplati ih se promovirat.

Ako ima neka hrvatska igra, pa daj link da je odigramo.

Ako je neko zainteresovan, može pogledati i kod mene:

http://crtanifilm.net/marketing/

ima popust za webmajstore :stuck_out_tongue: :slight_smile:

[quote=“Dzoni-GS”]Ako je neko zainteresovan, može pogledati i kod mene:

http://crtanifilm.net/marketing/

ima popust za webmajstore :stuck_out_tongue: :)[/quote]

Može u kunama? Ja sam zainteresiran :slight_smile:
Javi mi se ili ovdje ili na: marko[at]winning-host.eu :hmm:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja