Gdje zapisujete lozinke?

Moje lozinke su nesuvisli niz raznih znakova a gdje ih pohranjujem ne bih se izjašnjavao. I Imam dovoljno sigurnosnih kopija pohrane.
Primjer:
9Ii*%$gZz6Rt1!4fRrtg(/rdEwferT35F@zh&/(54$r4RR%F#
(bivša od gmaila)

1 Like

Pamtim,i onda se iznerviram kada mi je najpotrebnije ne mogu se setiti.

2 Likeova

:smile: Sreća da (valjda) ne koristiš ovakve lozinke:

:o:

1 Like

Ha ha ha
Ne,ali na svaki sajt se registrujem drugacije.

Moje lozinke su prave. To je stara škola a ne koristiti nešto suvislo pa se čuditi da je lozinka probivena. A ovi koji su opisali svoje lozinke nek pod hitno minjaju način kreiranja. Obznanili su ga javno.
Neki servisi imaju kontrolu lozinki. Svaka moja lozinka je “strong”. Bilo bi me sram da je “weak”.
Učija san od najboljih!

1 Like

pobogu čika davore, ja sam ubijeđen da se šalite

2 Likeova

Koristim keepas i ok je.

U glavu samog posta.
A ekipa se raspisala:)

Za kartice više ni ne znam, sve su “muscle memory” :slight_smile:
Ostale.?.. heh:)

I nekom dosadnom tekstu (ubacene u tekst) na kompu.

ne. takve su moje lozinke.

Bas mi neki dan kum poslao zanimljiv clanak o passwordima i filozofiji kreiranja passworda. Mozda je mali off topic ali opet dobro je znati.

Kome se ne da citati ovo je jednostavniji prikaz ali poenta je ista

Zadnja recenica u stripu je ono sto je zapravo vazno.

1 Like

Koristim enpass i dashlane, a imam i razbacane po svuda. Za generiranje lozinki koristim password generator, a lozinke su najmanje 15 znakova duzine.

takve lozinke nemaju nikakvog smisla jer je jednako vremena potrebno za probijanje takve lozinke kao i bilo koje druge jednostavnije lozinke s istim brojem znakova

Ne zapisujem, kad ga zaboravim idem na reset password, najsigurnije.

1 Like

Isto svaka mi je u glavi i na svaki sajt je druga, ako zaboravim reset sto kaze milito

Malo na temu… jel primjetite po Twitteru i FB-u objave tipa “Kako je bilo ime vaše prve učiteljice”?

I raja se loži maksimalno!

A to je pitanje jedno od prvih u listi na “Reset password” kada idete preko opcije “Security questions”. :grin::grin::grin:

3 Likeova

https://www.keepassx.org/

Eto kao da vidim sebe :smile: