GearBest 3 rodjendan - akcija

Cisto naletih na ovo!

Flash Sale Price $101.99

Ima li iko iskustva sa ovim telefonom?

Nikakva posebna akcija

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-4A-Global-Version-Mobile-Phone-Snapdragon-425-Quad-Core-CPU-2GB-RAM-16GB/32790247735.html

hktr i goldway provjereno uz doplatu poštarine od nekih 20$ šalju da u hr dolazi bez pdva, dok gearbest ne šalje tak… a i to je odprilike redovna cijena mobitela

Xiaomi ti je vrhunska marka, makar ovaj model je malo entry level… al svejedno ak ti se sviđa ok je. Za te pare.
Meni inače Gearbest šalje mobitele i ono, uvijek sve pet, samo gledaj da je eu gb,es, skladište i nemaš carine.

2 Likeova

Ima za BiH :slight_smile:

Slažem se da je xiaomi vrh marka, imam redmi note 3 pro i za te pare neće bit puno boljih, ponovio bi opet za kupovinu sa aliexpressa ali mislim da niko ne šalje za BiH.

Inače, čital sam po raznim forumima da gearbestovo iz EU skladišta često ne prolazi bez carine, nego da se mora platit pdv, ko i kad dolaze direkt iz kine, jer se nalaze u nekoj bezcarinskoj zoni ili kak se to zove i da zato često ne prođe… Povremeno neki prođe bez pdva ali da uglavnom nije tak(a opet na drugu stranu, i iz kine direkt se dogodi da prođe bez pdva)… sad jel su u zadnjih par tjedana kaj mijenjali, ne znam.

Ja imam Xaomi Redmi note 4 pro i telefon je zvjer za te novce boljeg nema :smiley: Otisak prsta radi bolje nego na samsungu i iphonu jedina mana mu je malo losija kamera…

Ja kupio Xiaomi Mi Max 32gb - odličan telefon

1 Like

Ja sam nedavno naručio UMI Super sa ovog webshopa. Mobitel poslan iz Engleske, preko Mađarske pa u HR. Nikakvih dodatnih troškova nije bilo.

Jel tko kupio Xiami Smartwatch Amazfit?

A ja bi prodao dušu vragu za Xiaomi Mi MIX… :grin::smiling_imp:

Fora je telefon, ali mislim da se teško koristi. Bilo je sličnih ideja i prije, pa nisu prošle najbolje.

Imao je jedan prije par godina, i baš je naveo probleme koje ima i Mi Mix

Kako si zadovoljn umijem? Bas mi lijepo izgleda. Ja sam razmisljao da ga kupim, al sam uzeo huawei

Umi i Huawei se ne mogu usporedivati nikako. Huawei je po kvaliteti bar 5 stepenica iznad, neovisno o kojem modelu se radi.

Sto se tice Mi Mixa, ne znam koji bi jos problem bio osim da je dosta sklizak. Pa ni jedan Apple se nije usudio staviti piezo slusalicu i maknuti rubove mada su o tome pricali vise puta.

Ne koristi klasični zvučnik pa se dosta slabo čuje.
Prednja kamera mu je na donjoj strani, što je u najmanju ruku čudno.

p9 lite huawei imam i zadovoljan sam, mada nikakve posebno opcije na telefonu meni ne trebaju, no ovaj umi super mi je baš legao oku i pročitao sam na nekom našem forumu par baš lijepih riječi za ovaj telefon koje su me malo vukle ka kupovini, no mi bilo jednostavnije uzet ovaj huawei no naručivat iz kine

Onda uzmi nou, jer noa i umi uzimaju od sumvier mobitele i nalijepe svoj znak :smiley: i kod oba branda ti je podrška ista - nepostojeća :wink:

Ima na bugu likova sa xiaomi mixom, mislim da su napisali da za zvučnik moraš glasnoću stalno prilagođavati, da ti dobro čuješ a da oko tebe ljudi ne čuju, i da je fora kaj se možeš i s mobitelom naopak javit :smiley:

Nego, ako ko oće xiaomi mix, evo mu odlične ponude :smile: u tomata

Jako sam zadovoljan - za sada. UMI Super, definitivno nudi puno više nego što košta.

4GB RAM u kombinaciji s osmojezgrenim (x64) procesorom na 2GHz (što je odlika puno skupljih uređaja) ima za posljedicu vrlo brz uređaj. Ako se tome još pridoda vrlo kvalitetno aluminijsko kućište, 1920 x 1080 FHD zaslon 5,5" + Gorilla Glass 3, čitač otiska prsta, dual sim, baterija od 4000 mAh, nema sumnje da se radi o vrlo isplativom UMI-jevom flaghipu.Plus još jako elegantno i lijepo izgleda. Još jedna dobra stvar je ta što uređaj dolazi bez nepotrebnih predinstaliranih aplikacija. Znači, čisti Android 6.0. Nedostaci: prosječna (Panasonic) kamera i vrlo tih zvučnik. Sve ostalo 5+

3 Likeova

Pa baš dotijedan link osim ovaj na Wikipediu je bio referral?
Uh. :frowning:
Hvala vam ipak što to više nećete raditi (a što se protivi TOS-u), i time dići naš Forum na viši nivo. :blush:

(Molim; ne odgovarati na ovaj post ovdje, imamo otvoren thread o tome.)

Sve je to super, ali je aftersale podrska nikakva. Xiaomi, OnePlus, Huawei, Lenovo, Oppo i ostali poznatiji Kinezi izbacuju update na tjednoj ili dvotjednoj bazi, ovi ostali skoro pa nikako.

Ak smijem pitati, koliko updateova si dobil od kad si ga kupil(i kolko ga već imaš)?
I kolko te koštal? jer mi nalazi cijene od po 200$, a to mi je malo preskupo s obzirom na to da samo lijepe svoje znakove na mobitele…