Geek na alexa rankingu

Dragi geek kolege,
Ako nije previse intimno pitanje, zamolio bih Vas da mi kazete dali su se ovaj uspon i pad zaista dogodili ili je alexa zakazao:

Živjeli!

Ko još gleda ranking na alexi xD?

Ja i još jedan moj frend

1 Like

a i ja sa vama (20 znakova)

1 Like

Eto…vec nas je troje koji pratimo alexu :slight_smile:
Pa sada, kako bi se mogli uvjeriti dali alexa ima neku “podlogu”, pristojno sam upitao ljude sa geek-a dali se taj uspon i pad, koji je alexa zabiljezio, zaista desio

Ništa nije zakazalo :slight_smile:
Ekipa s geeka uzela premium subscription i otkazala nakon free trial perioda.

1 Like

Probao sam trial premium…i nije bilo nikakvih izmjena na grafu?!:roll_eyes:

Kako je i @ControlEng rekao, probao sam s trialom pa nisam produžio ali možda to napravim ovih dana.

Kada uzmes premium na Alexi, broj posjeta sajtu uzleti ili ostane isti a Alexa nabrije statistike?
:roll_eyes:

Ovo drugo naravno :slight_smile:

Pa koja je svrha toga ako nije tajna?

Prema grafu, trial je trajao 2 i pol mjeseca?

Jer firme na osnovu Alexe zaključuju kod koga će se reklamirati.

2 Likes

A ne sjecam se tocno ali moguce da su se automatski naplatili jedan ili dva mjeseca pa nakon toga više nije bilo na paypalu novaca pa su otkazali subscription.

1 Like

Proslo je par mjeseci od free trial perioda…pa sada ispada da je, po alexi, broj posjeta wmforumu u porastu.
trial
Ako nije neka poslovna tajna…dali je to zaista tako?
Ili je posjet webu, vise-manje, isti kao i prije trial perioda?
Ili ste nastavili placati alexi?

Ma plaćaju Alexi sigurno :smile:

1 Like

ok…i neka placaju alexi…ali sumnjam da alexa dize broj posjeta (statistike) nekom webu zato jer im se placa

Naravno da nisi u pravu. Već je ovdje na forumu bilo diskusije o Alexa metrics-u…samo potraži.
LP

1 Like

Ma ne…ne samo na ovom forumu…cijeli internet space bruji o tome…samo potrazi

Nego…tko nije u pravu?..Olaf ili ja (a ja nisam nista zakljucio)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja