Gemius lista i dobivanje kampanje

[quote=“trnac”]Znam da uklanjam paučinu s ove teme …

Ima li ijedan valjani razlog zašto ne prijaviti stranicu u Gemius listu?[/quote]

Sam ćeš vidjeti gdje ti stoji stranica!
Počet ćeš pratiti dodatne statistike, bespotrebno.
Naljutit ćeš se svaki put kada ti u ststisikama piše broj jedinstvenih posjetitelja mjesečnih iz HR jedan broj, a oni ti stave puuuno manji…

Osim toga,
teško da će biti neka korist ako nije neka stranica koja će se dobro pozicionirati, recimo biti bar među prvih 50. Ponekad mi se čini da ostale nitko ne gleda, osim vlasnika domena…

Ako čitam između redaka, bolje mi je maknuti se sa gemius liste jer će mi biti lakše (ako nisam u top 50).

BTW, tako sam i napravio, ima već skoro mjesec dana. :slight_smile:

Iako prednost je što je to ipak jedina lista koja tako da u slučaju da netko traži baš portal kao tvoj ako nisi neće te naći.
Prednost gemiusa je po meni što si ipak na “popisu”.

Vau, pa kako se ja toga nisam sjetio? Zadnjih godinu dana kao budala gubim vrijeme na consulting klijente, PL, copywriting i radim ko mrav, a tajna uspjeha je ovako jednostavna, i cijelo vrijeme mi je bila pred nosom… :krele:

Idem sad sve subscribere obradovat sa ovim zakašnjelim poklonom za sve prošle božiće za koje sam ih obmanjivao lažima da je potrebno radit da bi se zaradilo, sigurno će tebe prihvatit kao novog poslovnog vođu, ali ne smeta mi, svi se težimo ka nekim višim ciljevima…