GeoGuessr igra

Zanimljiva igra koja oduzima previše vremena: GeoGuessr - Let’s explore the world!
Igra te stavi bilo gdje u svijetu u Street View i trebaš pogoditi gdje si.
Lako je ako te stavi pred vrata gradske vječnice u Italiji ili na ulaz u zračnu luku u Ukrajini.
Ali ako te stavi u kanadsku pustoš ili u japanski grad gdje su jedini latinični natpisi Sony i Panasonic…

Ostavi me negdje ba u *** gdje je samo jedna kuća, kako ću znati gdje sam? JOOOJ ali dobra je ideja :slight_smile:

Malo je preteška igrica, stavi te na neku cestu pa ti pogodi gdje si.

Teška je, ali pogledate malo okolo trgovine, stil kuća pa otprilike pogodite. Recimo vidio sam neki brod i bio je francuski naziv pa sam pogodio bar državu. Skupio sam 9444 bodova i ima 5 mapa.

Malo uz pomoc natpisa i Googla

Game finished!

You got 24349 points in total.

U prvom pokušaju “This game got 15829 points in total.”

U drugom pokušaju prve četiri mape su bile lake, stavilo me u gradove u kojima se koristi latinično ili ćirilično pismo. Nisam promašio za više od 10 metara.
Peti put me stavilo u neku kanadsku pripizdinu gdje sam prepješačio 10-20 km, a da nisam vidio nikakve kuće ili ploče s natpisom :grrrr:

Game finished!

You got 30116 points in total.

Jest da je trajalo 2 sata ali upoznao sam svijet. :zub:

GeoGuessr - Let’s explore the world!

28197 bodova

Najveća vukoj…na u Australiji, točka D na gornjem linku (kamo god da se okreneš, ništa… prva mi je Australija pala na pamet), a najteži za prokljuviti Texas, točka E.

Odlična ideja. Bilo bi korisno napraviti knock-off koji se ograničava lokalno na Hrvatsku, pa podijeliti linkove osnovnim školama i poslati Ministarstvu.