Gk plugins

http://gkplugins.com/download/

kako da stavim titlove?

kod izgleda ovako

našao sam kako staviti titlove

set on flashvars in embed code:
plugins=captions,plugins/proxy.swf&proxy.link=…&captions.file=httpSub.srt

Jel mozes malo da pojasnis sta si uradio posto sam skoro instalirao php melody i zaista se mucim vec dva dana u vezi subtitla kako sta?

Tommy GK plugins moras kupiti,ukoliko skines imat ces trial filmove na sajtu

rade0000 ako koristis PHP melody skini vidfetch player nisu ti potrebni GK plugini. :slight_smile:

Druze skinuo sam ga ali sta sada gde se ubacuje ? ja sam potpuni slepac za ovo izvini ako te smaram ali neverovatno mi je zamrseno sve.

Javi mi se na pm.
Mislim da je warrez zabranjen na forumu.

Ma kakva kupovina bre iframe postoji evo dokaza filmovi online sa prevodom

Jest,a sta ako vlasnik sajta od kojeg uzimas embede zabrani embede,sav trud pada u vodu :slight_smile: i ovaj sajt samo komplikuje ima Vidfetch Player za PHP melody,skines ga i uzivas :slight_smile:

Eto vidis sada sve sto si rekao nema veze sa bilo kakvom vezom jer embed i iframe se razlikuju. ajde uzmi embed sa nekog sajta i probaj da ga stavis kod sebe!!! radice film ali malo sutra. a vidfetch mozes samo 150 puta pa uzivas a?

Pa pogledaj malo jel ovo kod tebe lici na nesto,plus jos dajes reklamu tome sajtu(mada to ide i uz embede),najbolje ti je nadji neki sajt koji koristi VF player od njih uzmi iframe i mozes dodati koji god film hoces i zasto embede kod ne bi radio ako je dozvojen,msm ako je taj sajt sa koga uzimas dozvolio to ?

Moze da ne lici na nista al ja sam dokazao da mozes da furas film bez GKplugins i vidfetch.
A tvoj veliki je problem zato sto ne razumes u cemu se radi pa cu ti ponoviti ukratko NE MOZES DA IMAS FILM SA PREVODOM NA SVOM SAJTU A DA NE KUPIS PLUGIN. Niti sa embed kodom jer nije kupljen plugin za taj tvoj domen

[quote=“rade0000”]Moze da ne lici na nista al ja sam dokazao da mozes da furas film bez GKplugins i vidfetch.
A tvoj veliki je problem zato sto ne razumes u cemu se radi pa cu ti ponoviti ukratko NE MOZES DA IMAS FILM SA PREVODOM NA SVOM SAJTU A DA NE KUPIS PLUGIN. Niti sa embed kodom jer nije kupljen plugin za taj tvoj domen[/quote]

Pitat cu te samo jednom,jesi siguran al’ dobro razmisli sta ces odgovoriti :slight_smile:

Sta jesam li siguran? ako je vezi embed kodom 100% sam siguran da nemas odakle da uzimas filmove sa prevodom osim yu tube

Izvoli pa se uvjeri LINK

Samo mi reci koji film hoces da ubacim,a da je izasao,nista nisam platio sve free :slight_smile:

edit:bio sam napisao da nije izasao :slight_smile:

kako ja da znam da je bez plugina ?

ajde kod mene ubaci neki film ja nemam plugin

mislis na GK,pa pokreni film na svome i na mome sajtu,kod tebe trazi dozvolu za pokretanje Gk plugina,a kod mene trazi samo javu :slight_smile:

pa kako ?

sta kako :stuck_out_tongue:

Povlacim sve sto sam rekao ako mi ne kazes kako necu spavati dok ne nadjem nacin. neki veliki sajtovi su platili plugin a tebi ne treba kako?