Gk plugins

jbg-a sta da ti pricam, ipak je se ne znam o cemu govorim,pronadji jedan post u njemu sam ti sve rekao :stuck_out_tongue:

rekao si vidfetch to ne vredi samo 150 je na free

sve stare filmove imas cisto sumnjam da mozes da ubacujes nove tako sa prevodom

LOL(2012),Hijacked,ted(2012)ā€¦prelisatj malo boljeā€¦mogu koji god hoces,naravno ako je izasao na vk ili na nekome dr. serveru :slight_smile:

Total Recall (2012) evo ajd sa prevodom

IZVOLI ā€¦i nemoj da se raspravljamo vise spamujemo bezz :slight_smile: ā€¦pozz

Pa sto ne kazes odmah da koristis vidfetch a pravis se pametan

da malo bolje gledas sam bi skontoā€™ nego gdje si procitao da je 150 filmova samo moguce ?

Boze boze pa lepo sam rekao bez vidfetch i plugina. ajde bez vidfetcha!!!
Ti mozes kolko hoces zato sto nemas domen nego subdomen ucoza jer je verovatno ucoz kupio za svoj domen pa imaju svi subdomeni placen. i ne 150 filmova nego 150 klika na film

upladaj gk plugin na server i koristi ovaj kod:

You need to have theFlash Playerinstalled and a browser with JavaScript support.

El ima netko ovo za php melody?

kakvo ti je to pitanje? idi na Download gkPlugins
skoni kaj ti treba, malo uključi mozak i radit če bilo gdje a ne samo na php melody :smiley:

sa jw playerom 5 ne treba nikakav plugin, u sebi vec ima integriran CC dovoljno je sa mozilla downloadhelper pluginom snifovat video url
i skinuti prevod istog i gotova stvar

[quote=ā€œmiki147ā€]sa jw playerom 5 ne treba nikakav plugin, u sebi vec ima integriran CC dovoljno je sa mozilla downloadhelper pluginom snifovat video url
i skinuti prevod istog i gotova stvar[/quote]

i puno je postigao sa jw playerom kad ne moze ni jedan bitan server da koristiā€¦

nisam bez veze napisao snifovati video url ,

Jel mi mozete reci kako da dodam gk plugin na ucoz i kako da prevode mogu dodavati

Da li je moguce bez gk plugina, ili bilo cega sto mora da se plati, staviti film sa prevodom, ukoliko imam iframe code?

moguče je jedino ako posjetitelji tvoje web stranice pokrenu na svome kompu server na kojem če imati vidfetch plugin i ako ga pokrenu sa stranice 127.0.0.1 mislim da je onda i gkplugins bez limita.

moze li mi iko pomoci oko ubacivanja filma i prevoda besplatnoā€¦ hvala

zdravo ja sam sve te kode napravo ali ne pokazuemi prevod na film