Gledanje TV preko interneta

Lol

Jel dobijem i racun :stuck_out_tongue: ?

Odustajem

ili ne , ovako vam to bude ako gledate preko pc


Ima još i dodatnih kanala kojih nigdej nema na kojima se prikazuji najnoviji filmovi sa prijevodom svakog dana određenog termina npr

skupo, vecinom su ti isti kanali po 6-7 eura. al sretno

ako je 5 eura mjesecno uzimam :smiley:

Problem je sto sam ja preprodavac pa bih ja tu bio u minusu, probat cu smanjit cijenu al zasad je minimum 9€

Koliko treba vremena da se to sve postavi. Koji tocno sve programi dolaze u paketu?

Evo cijele liste , uglavnom sami postavljate, sve se to brzo naredi, nista nije komplicirano

po meni su najbolji

www.boomtv.club

vec 3 godine gledam preko njih

Kolika je cijena mjesečno l9d njih ?

Svi imaju iste kanle od istog izvora, tako da na kraju samo ovisi o serveru preko kojeg vam daju liste, ali u biti na kraju kod većine je isto.

imas vise paketa, ja placam 10e

to gresis, ozbiljni OTT operateri imaju svoje enkodere i sami proizvode kanale. Ja sam bio kod mnogih, to koci i zapinje, ovo od kako imam nemam problema sa tim, odlicni su, a izbor kanala nenormalno dobar

Ako misliš na legalne operatera onda da,ovi online prodavači ne, govorim iz iskustva, 5 najjačih iptv prodavača listi na Balkanu uzimaju od istog čovjeka kanale. Vidio na svoje oči, mozda grijesim, no tako je bilo.

ovaj je onda prva ruka, cim mu bolje radi od 99% tih online drugih. Bar su serveri jaki koliko vidim

Koje vi imate liste ?

pa od boomtv

5 posts were split to a new topic: Gledanje TV-a preko interneta - iskustva i preporuke