GoDaddy funta, euro i dolar (a i ceska kruna)

OK, bas sam kupio neke domene na godaddy…

ako izaberem valutu - funta, ispada me cca 43 funte tj cca 380 kuna

ako odaberem dolar ili euro pa cak i cesku krunu, sve ispada preko 500 kn

Ne kuzim kak to, jel to i prije tako bilo? Tko je ovdje lud? Ne kuzim.

To iskreno ni meni nije bilo jasno, al to je duže tako. Početkom godine je navodno funkcioniralo s indijskim rupee-ima, da se moglo dosta uštedit. Ne znam jel fake video, sada mislim da je omjer čak u korist dolara:

Ja sam nedje poodavno cito da kaznjavaju sa godaddyja ako se zajebavas s mjenjanjem valute da bi dobio manju cijenu. Nemam iskustva samo se sjecam da sam negdje citao. Guglajte

ne kuzim sta imaju kaznjavat, u biti primarno mi je dao funtu ali sam mislio da ce ta opcija ispasti skuplje pa sam prebacio na dolar pa vidim da je tako skuplje…

pa pomislih da nesto krivo gledam pa prebacim na euro a ono opet skuplje nego funta

onda iz zajebencije na cesku krunu, no cijena je opet tu negdje.

vratim se na funtu i stvarno - jeftinije

ne kuzim u cemu je stvar, ali nek se jebu s kaznjavanjem

Ako ti nije bas bitno tih 100 kn razlika bolje samo idi po default valuti i gotovo. Ja iskreno mrzim godaddy i presto sam ih koristit nakon sranja sto sam imao s njima. Ubace u terms of service da ako to radis mogu ti kaznit i lupe ti npr da moras platit 50$ jer si to radio i ne daju ti produzis/prebacis domene dok to ne platis (to samo dajem primjer, ne kazem da je tako)

ma shvacam, jasno mi je to. mogu manje vise sto hoce.

no eto, primarno je i bila funta sto mi je bilo cudno pa sam malo prebacivao, jer mi je prije uvijek bio dolar.