Godaddy registracija domena popusti

Gledam na godaddy-u popusti za registraciju domena. Pa evo ako je neko u planu registrovati nesto mozda mu posluzi ova info :smiley:
Takodjer registracija

.us i .info na namecheap su vec mesecima 0.88$ .

Super eto i to je lijepa informacija :wink:

1 Like

Ako nema klauzule da nakon prve godine nemozes transfer onda super ako ima onda je ovo mazanje ociju. Vec sam pisao o godaddyu na svom blogu:

Ukratko, oni nude te popuste ali da ti drugu godinu naplate 14.99$, pa se pitam tko ej tu lud???
Ukupno me 2 godine kod njih onda dodju 18$ sto je vise nego recimo kod namesilo je manja cijena ali daju i free who is protection za sve domene.

Tak da dobro procitajte terms of service da ne ispadnete ko neki sa 1and1 domain providerom koji je zagoracao zivot mnogima.

Vidi mnogima koji rade fb page to website posjetu domena uopšte nije bitna koja je da li je to vijesti com. ili za-ba-va.com takodje nije mu bitno koliko je produzavanje bitno mu je da je mala cijena jer je koristi 3-4 mj i trash je nece je produzavati jer ce biti u spamu, ja licno svaki mjesec mjenjam domenu ukoliko se desi da je nisam zamjenio zarada je 30% manja, tačnije posjeta je manja jer je u spamu nekom i slabije je fb izbacuje. Pokusavao sam i graaditi brend al opet u taj neki spam ulazi :smiley:

2 Likeova

I ja sam primjetio da na novim sajtovima/domenama imam vecu zaradu i veci RPM nego na ovim sto se duze grade. I upravo imam identican problem sa fb-om…
Ali nesto se bas ulijenio, pa mi mrsko sada opet otvarati novi, pa novi i sve tako. Nikako se covjek nakaniti na slaganje teme, valjda radi ovog ljepseg vremena :slight_smile:

Fora koju sam prije koristio kod wordpress managed hosting-a u meniu imas zamjenu domene i samo domen zamjenim dizajn ostaje sav i sve isto samo je domena zamjenjena al zbog velike posjete ne moze mi izdrzati taj host :smiley:
(Godaddy wp host )
Mozes to i na obicnom hostu isto samo imas vise posla, dok za wp managed host trebas 5 sekundi :smiley:

To je vec bolje, onako kad krenes sve iznova smara. Pogotovo ako ti je to vec xxx put da radis :slight_smile:

Upravo sada jedan slazem ima posla 30ak minuta xD :smiley:

1 Like

@Zdenga A kako uzmes popust kada ga daju 1 po racunu? Jel otvaras nove godaddy racune?

Ajd mi reci jel zarada dobra? Pod dobra smatram dali je koliko toliko sigurna, jer me zanima, mozda bi mogli neku suradnju srediti, ne samo da zaradjujemo na ovaj tvoj nacin, nego da prodajemo system drugim ljudima da zaradjuju na tvoj nacin.

Imao sam slicnu suradnju s jednom gospodjom i islo je prilicno dobro, samo njezin system je bio jednostavan. Ovaj je predpostavljam kompliciran i pravljenje automatizacije za njega je mozda mali problem.

Registracija domene
postavljanje wordpressa
postavljanje facebook fanpage
pisanje u facebook fanpage
vjerojatno i random lajkanje i random comments
vrlo vjerojatno i facebook group pisanje?

Ali neki takav program ako je zarada sigurna bi se mogao prodavat kao custom rjesenje za par ljudi u XXXX$

Ajd javi ako si zainteresiran pa mozemo malo vise o ovome porazgovarat.

Radi se samo o facebook pages sto veci broj to vise zarade :smiley:
Moja publika je oko 3-4 miliona, schedule post radim c/p postove i tjt sva mudrolija, reklame poslozene od adsensa i tjt :smiley:
Ne znam kako si to zamislio pisi na PM da ne spamamo po temi :smiley:
A sto se tiče popusta ovog kupio sam 5 domena po 0.99$ na novom racunu a na starom sam koristio kodove ne prikazuje mi ove popusta na starom racunu :smiley: