Good Bye Chrome?

Mislim da sam zasitio Chrome sa svojih 16GB RAM-a i sve radi super :dark_sunglasses:

Daj, pls, ovo je tema o browserima :stuck_out_tongue:

1 Like

Bas Operu,koristi ju 3 posto ljudi,to sve govori.

Ne znam odakle ti taj info, koristi je 1.75% surfera.

Evo ja reinstalirao Chrome, da vidimo coe li sad raditi kak treba.

Ja imam 16 GB rama i kod mene Firefox zna nekad da uspori dok su Chrome i Opera 100% fluidni.

meni je podivljala u sad koristim nakon dugo vremena opet mozzilu.Jeli proradila nakon ponovnog instaliranja?

Reinstall i ccleaner su oporavili chrome kod mene i sad radi opet kak treba. Samo neznam koliko dugo.

Kod mene je bio kaos.prvo mi se otvara novi tag a postojeci tab se redirekta na nesto stoto, a onda se otvori nova stranica… ukratko kaos

meni je trenutno chrome broj jedan ,firefox stalno nesto stuca ,a internet explorer ,spor uzasno,

ja nikakvih problema nemam sa chrome … nekad otvorim 50+ tabova jer nekad prebacujem po 50 razlicitih fajlova na neki cloud i zaista nemam nikakvih problema …

1 Like

Ja imam 10 windowa po 10 tabova tabova otvorenih na jednom, na drugom imam 3 windowa po 10 tabova, a na trecem imam normalno. Mozda se je zato i chrome zblesirao.

1 Like

U zadnje vrijeme kad na mobitelu otvaram neke sajtove u Chromu, imaju necitljivo sitan font koji se ne moze povecati. Da li je neko imao ovakav problem?

Ja sam na Chrome već 6-7-8 godina i nikada nisam imao potrebe prelaska na nešto drugo.

Na poslu neke webaplikacije nam rade (po preporuci na FF) pa smo ovaj mjesec ipak sve prebacili na Chrome jer je FF odjedanput počeo da radi nebulozne… Sada je sve ok…

Sta je microsoft kupio Chrome?

Evo opet se desavaju nebuloze, kao da sam u horor filmu.
neda mi login na fiverr, kaze wrong password a 1000000% sam siguran da je tocan. potvrdim tako da upalim firefox i onda radi.

i nedavno sam opet isto imao slicne nebuloze sa Chromom. Cini mi se da to njihovo syncanje stvara probleme.

Znači nisi mu rekao good bye. xd

Mene zna zezati da na nekim videima ne radi zvuk. …i to je već postalo iritantno, mada se rijetko desi. Ne da mi se reinstaliravati i zezati se sa tim sinkronizacijama i bookmarcima i sta ja znam čime više…

Što tehnologija ide dalje…to ja više strepim za svaki pomak, jer nikada neznaš kakvi će problemi nakon toga “pomaka” naići…

Nisam jer sam napisao gore da sam reinstall i ccleaner popravili, samo valjda necu morat to svaki mjesec raditi jer onda ce biti stvarno good bye.

Meni uredno radi od kada se pojavio. IE ne palim nikako, ni Edge vala. Ovaj FF mi služi da provjerim kako se stranice pokazuju drugima koji ga koriste. Inače mi je FF katastrofa po mnogočemu.

Ja se u Chrome prijavim i sve imam čak i nakon formatiranja PCa.

Jep, sve ide prema jednostavnijem… Ali nosi skrivene zamke. Dok je tebi sync oke, dadaas mozda zbog istog ima problema sa lozinkama…

Baš nekidan kupujem bon na kiosku i nešto se nije moglo povezati i teta je izgubila 15 min da mi da bon. (Nisam prvi puta s tim se sreo). I veli ona:“Koliko god je ova tehnologija dobra, toliko i nije”

Slažem se s njom, samo bih rekao da je balans ipak pomaknut na dobru stranu.
Ali ova loša strana mi je baš pain in the ass. Još kada si programer, pa onako profesionalna deformacija mi je da ničem ne vjerujem. A što idemo dalje, teže je naći čvrste oslonce…a svakom alatu sve manje i manje vjerujem u pouzdanost.