Google Ads ukinut POMOC (ne AdSense)

Your Google Ads account was cancelled due to no spend
Your Google Ads account [*****] was automatically cancelled on 11/13/18, as it has not spent for over 15 months.

Ne znam sta se desilo , tek sam mesec dana bio na adsensu i odjednom ovo… pritom nisam nikad klikao na svoje reklame, jedino sto bi moglo da bude moaj greska jer dok sam u lokalu radio na sajtu je ostao ads code pa je pozivan iz lokala ???

Google Ads = Google adwords (novo ime)
Ukinut ti je adwords acc jer 15 mjeseci nisi nista potrosio.
Dakle nije ti ukinut AdSense.

3 Likeova

Da ali ne mogu uci u adsense kao ne postoji nalog…

Jesi siguran da dobar mail koristiš i da se pokusavas ulogirat na adsense a ne adwords?

“due to no spend”

Znaci nisi nista potrosio, to nema veze sa AdSense

1 Like

U pravu si …haha… od soka kad sam video mejl koristio sampogresan mejl…jer znam da nista nisam pogresno radio pa mi nije bilo jasno… HVALA PUNO

1 Like

Da, ovo sam i ja juce dobio. Znaci radi se o Adowrdsu, ne o Adsense nalogu, tako da je ok, ne brini :slight_smile:

Malo je reci da sam se otkino kad sam video jer prvi put kad su me odbili za adsense bio je isti razlog koliko se secam … zato sam pomislio da je to :smiley:

I ja sam nedavno dobio takav mejl. Zamalo me strefi srčka, pomislio da je AdSense u pitanju :smiley:

1 Like

Za mene ce uvek biti google adwords, ne mogu da se naviknem da se zoves google ads… Mislim realno od pocetka je trebalo biti google ads, ali kad nije sta ga menjaju vise nije mi jasno… :slight_smile:

1 Like