Google adsense CONTENT

Evo acceptao me google ima 6 sati.No nemam opciju za google content još.No za google search i ostalo imam.No meni se ćini da sam negdje video da ce mi poslje google content odobriti.

Jel jos ikome ovako bilo i kolko cekati?

ovo pise:

AdSense for Content - No data available -

hmm, čekaj jel ti nemožeš uopće kreirati content jedinice ili ti samo kod izvjesca piše ovo - No data available ?

Ja mogu kreirat oglas. No ja zelim da mi se oglas PRIKAZUJE a ne da se prikazuje ostalim stranicama.Znaci ja zelim novac zaradjivat.

BTw

ja sam jutros kreirao oglas za content

No oglas mi se nije prikazazo na stranici? trebam cekat da se prikaze?

jesi postavio kod na stranicu… ako jesi pricekaj malo, ako i nakon toga nista se ne desi posalji email google.

EVO GA,prikazuju se oglasi :DDDD

odavno nisam bia ovako sretan. POSTO NEKI CEKAJU PO MJESEC A JA 3 dana :DDDDDDD

evo ti jedan savjet…nemoj jedan za drugim post pisati, lijepo si mogao edit prethodni, jer nije bilo proslo 10 minuta

Strpljenje je vrlina.

I nemoj ni pokušavati da klikaš na vlastite oglase. To nije lijepo.

xapuc ne brini znam da se to ne smije. nisam toliko glup.dobit activation mail i onda klikat sebi.

CCCC

ponekad im treba nekoliko dana da oglasi prorade, a isto vrijedi i kada radiš kanale, odnosno bolje ih je napraviti odmah

kolegica

mozes pojasnit te channele,nisam niti jedan dodao i mozes mi malo objasnit svrhu toga i o tome nes rec

Oni služe da pratiš koje na oglasne jedinice ti klikaju, pa ih nazoveš primjerice: početna/desno/dolje, početna/desno gore itd. da znaš na kojoj ti je stranici koji oglas i na kojoj poziciji

Google ti onda u statistikama pokazuje koje su ti oglasne jedinice najaktivnije odnosno koliko su puta prikazane čitatelju i koliko je puta kliknuto na pojedinu oglasnu jedinicu (ako je uopće kliknuto)

[quote=“kolegica”]Oni služe da pratiš koje na oglasne jedinice ti klikaju, pa ih nazoveš primjerice: početna/desno/dolje, početna/desno gore itd. da znaš na kojoj ti je stranici koji oglas i na kojoj poziciji

Google ti onda u statistikama pokazuje koje su ti oglasne jedinice najaktivnije odnosno koliko su puta prikazane čitatelju i koliko je puta kliknuto na pojedinu oglasnu jedinicu (ako je uopće kliknuto)[/quote]

to me bas i ne interesira.glavno da ima klikova

to nije dobar stav…

Zamisli da si nezadovoljan brojem klikova, i zelis nesto promjeniti… Kako?!

Neces imati dovoljno dobru analitiku klikova, zarade i sl.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja