Google Adsense - Da li ima još neko kome nije stigao mail?

Google Adsense - Da li ima još neko kome nije stigao mail? :smiley:

Jel bas svaki mjesec mora netko pokrenit ovakav topic?
Dobit ces novce, sta se brines

1 Like

Bit’ ce do PON.
inače 23eg lijeze lova vecini, samo nekima ranije :slight_smile:
I taj mejl da vam je lova legla ne mora da znaci da je u tom trenutku legla.
Prije 2 mj u banci digao lovu izlazim iz banke kad dolazi mejl lova legla…

Najbrzi nacin da znate da li je lova legla jeste u Payments udjes i vidis a mejl dolazi tek nakon dan čini mi se :smiley:

Da pise u payments , super hvala :smiley:

Da li je plavim ili crnim slovima ?

Nisam dobio mejlove, a ni vecina…ali to nema veze…gore je meni sto ide vikend a vikendom ne radi platni promet, tako da nista izgleda od para do ponedjeljka mda ne mora znaciti…druga stvar, zdenga ni ta tvoj teza o payments nije tacna, jer mi se desavalo da dobijem pare iako u payments se ne pojavi proces još…najbolji način da saznate jeste li dobili pare je internet bankarstvo, mobilno bankarstvo ili usluga slanja sms-a kad legnu pare…

Naravno znam da do ponedjeljka nema ništa , onako želio sam samo da provjerim da li još nekome kasni mail … pozz

hahahah krenulo je… i prosli mjesec su kasnili mailovi ali uplata je bila redovna kao i uvijek…

Obicno kad ti je balance 0 na adsense u 99% slucajeva su ti legle pare, barem je kod mene tako bilo.

Kod mene još uvijek nema transakcija za ovaj mjesec , ni na payments ni na mail ništa. Čitao sam na njihovom forumu , nismo jedini koji isto pitaju.
Inace je svaki put isplata kretala 21 a 22 vec sam mogao da dignem novac.

Stigao je mail :smiley:

I meni

Da li je neko digao pare danas, glupi vikend…izgleda da će računi morati čekati ponedjeljak 'bemti…

Evo baš sad sjedim na zahodu, listam forum kad - hop! Stiže mail, pare spremne za podić…još se stigne do pošte…

sumnjam da ćeš ih dignuti danas…ali sretno ti bilo :smiley:

svaki mjesec 21/22 mora neko da otvori temu sto mi nije google isplatio pare
lijepo kaze payment between the 21st and the 26th i ne znam sta vise niije jasno

2 Likeova

Nema razloga da se ne dignu ako pošta radi…
Evo upravo sam se vratio od tamo sa :moneybag: . :wink:

uživaj brate :wink:

A jel radi neko booking.com affiliate? Ja sam ocekivao da do 21. aprila bude isplata, jer obicno biva tako, a u pdf fajlu koji dobijem u prvoj nedelji meseca pise ovako: “Booking.com will remit payment in the third week of this month.”.