Google AdSense odbija zahtjev za prikazivanje oglasa

Pozdrav, drugi put šaljem zahtjev za Google AdSense, može li mi neko reći u čemu je problem na mojoj web stranici.

Link sajta: https://naucizivjeti.com

Objave nisu kopirane, slike su preuzimane sa no copyright web stranica.

Treba dodati još tekstova, možda i kategorija, ali tekstova definitivno.

1 Like

Pod kontakt napisi neke podatke, rucno pregledavaju.

1 Like

Samo nemoj forsirati neka prodje 2,3 meseca posalji opet odobrice ti sigurno!

1 Like

Odmah na početku da imaš na umu da stavljaš free slike u članke da ne bi posle bilo da moraš da plaćaš autorska prava za slike pod autorskim pravima (koje su paprene)

4 Likeova

Nedavno (mozda pre par meseci) sam slao zahteve za google adsense i odbili su me prvih par puta i na kraju su me prihvatili. (To je skroz normalno)

Ja ti predlazem da se ne opterecujes previse time i da pokusas poslati zahtev opet za nekih mesec dana otprilike. Nastavi aktivno da radis na stranici i gotovo sigurno cete odobriti. Srecno sa sajtom!

2 Likeova

Vise clanaka, da clanci nisu kratki i kopirani (30-ak bi trebalo biti ok), da se ima kontakt page i neki kao about us

1 Like

koliko si čekao odgovor tj odbijenicu od trenutka slanja?

1 Like

Poseta bi trebala biti najvise sa pretrage tj.organska.Tada najbrze primaju.

1 Like

Meni su jutros (nakon samo jednog dana verifikacije) pihvatili sajt koji NIJE na listi “Podržanih jezika”, dakle .ba domena je u pitanju, označen lang kao “bs-BA”.

Posjeta još nema toliko, par stotina, ali sumnjam na dvije stvari:

  • višegodišnji nalog (već 15 godina) bez ikakvih problema tokom tog perioda,
  • originalni članci (trenutno oko 1.000), od kojih nijedan nije copy-paste.

Pa eto, ako kome može da pomogne, iako je ovo več sve odranije poznato…

3 Likeova

I meni otprilike jednom tako jako brzo prihvatili jedan od sajtova koji sam nekad imao. Jer mi je nalog star gotovo 12 godina

Te dve stavke koje si naveo su jako bitne njima

3 Likeova

Imam nalog star preko 10 godina plus par hiljada originalnih postova bet kopirane tacke i zareza i sve organska poseta.Pocetak mi je bio 40 postova bez slika i samo originalni tekst.

2 Likeova

i meni su oznacavali kao BA zadnja dva pa je neko rucno pregledao i reko da je RS… uglavnom moze se poslati email na help ap ce neko rucno pregledati i reci da je jezik podrzan

2 Likeova

Po nekih 15 dana cekam svaki put

Ja gotovo da i nemam neke posjete trenutno, par pregleda dnevno i tjt

obicno ako ce prihvatit, prihvate u 2-3 dana… ako nece onda dobiju za 2 sedmice

Stavi bilo koji mail u kontakt bilo bi dobro da privacy police imas i na engleskom i koliko imas objava?Naguraj bar 40 objava.

Imam oko 20 objava, stavit cu privacy policy i na engleskom a i pokusat cu to s mailom pa cemo vidjeti sta ce biti

Napisi jos objava,malo je 20.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.