Google Adsense se ne prikazuje na sajtu

@drmrgood Poštovani, molim za odgovor na sljedeće pitanje: (prvo da navedem da sam skoro pa totalni amater kad je ova tema u pitanju) Prije nekoliko mjeseci počeo sam sa kreiranjem nekog jednostavnog bloga na bloggeru, pa sam onda surfajući netom primjetio mogućnost postavljanja Adsense oglasa na isti. Da puno ne dužim, nakon skoro 5 mjeseci poruke da se “moj blog trenutno ne kvalifikuje za Adsense” od prije 7 dana mi je odobreno postavljanje oglasa, ali oglasi koje sam postavio na blogu se ne prikazuju, već umjesto njih stoje samo prazna polja. Ako biste bili ljubazni da mi savjetujete šta da radim, bio bih vam unaprijed zahvalan.

Pozdrav!

Postoje dve mogucnosti,ili niste dobro umetnuli kod, ili vam nije odobreno. Jer nakon automatski generirane poruke da vam je sajt odobren, i nakon sto ga pregleda adsense bot, vasu stranicu pregledava covjek, koji daje finalno odobrenje. Ne preostaje vam drugo nego da cekate.

Slican problem… Istu skriptu koristim, jos sa sam tom domenom i skriptom zatrazio i registraciju na adsense i potvrdili mi registraciju, i domen i sve, ali nije htjelo da prikaze oglase…
Isto svee… naravno nisam mogao gledati sajt sa rupama i ubacio sam mgid koji placa malo vise od 1 dolara po hiljadi, nemam drugu opciju jer adsense nece hahah