Google Analytics - Filtrirajte interni promet

Ova poruka mi stiže u zadnje vrijeme

Učitavanja s vaše korporativne mreže prikazuju se u izvješćima jer nema filtara IP-a.Postavio sam nedavno filtar za moju IP adresu ali tada u statistici izvješća uopće ne prikazuje realno stanje posjeta tj. stanje je 0. Što ispada da samo ja posjećujem moj web :wink:

Uklonio sam filtar i opet se vratilo realno stanje prikaza posjeta. No nakon nekog vremena opet ista poruka. Sada sam ponovo umetno IP adresu u filtar pa čekam što će biti.

Ima li tko iskustva s ovim problemom?
Može li ovaj problem biti vezan uz ovu problematiku

Jel netko do sada ikada filtrirao svoj IP?

To su samo savjeti od Google Analyticsa, nemaš neke koristi od toga posebno ne ako nisi velika firma koja ima 200 zaposlenika koji svakodnevno posjećuju vlastitu webstranicu.

Ako već žališ imati ispravan analytics, onda si napraviš tri prikaza na GA, jedan bez filtera, jedan testni i jedan na kojemu ćeš primjenjivati filtere nakon što ih testiraš.

Kako si umetnuo filtar IP-a?
Najbolje ti je da svi djelatici na računala instaliraju Analytics blocker addon.
Ako te zanima nešto više javi se na PM - redovit radim AdWords i Analytics - imam SVE Google certifikate.
LP

[quote=“pahaza, post:4, topic:18238”]
Kako si umetnuo filtar IP-a?
[/quote]U Administrator panelu => Filtar i upisao moju IP
Nemam djelatnika, jedini sam ja sa te IP adrese

Da ti nije ostalo “Include only”??
Ili block ISP?

Moguće da je bilo nešto od toga. Sada sam nakon par dana pogledao i novi IP filtar je OK. Posjete su vidljive. Hvala ti za javljanje

tema može biti lockana

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey