Google Analytics - kako rijesiti problem

Pozdrav drugovi i drugarice,

Imam problem sa GA-om, jednostavno zna da ne radi po par dana i tek navecer osvjezi podatke o posjeti iza 12, do tada drzi neku cifru cijeli dan npr 7k, jel zna neko kako rijesiti ovaj problem ? Onda dan proradi pa opet par dana ne radi… i tako sve u krug, mislim da se radi kad je posjeta veca nego uobicajna.

Na wp sajtu imas problema sa nekim dodatkom za GA ili…?

Tu može biti svašta. Prije par mjeseci je GA imao problem sa FireFoxom.
Da bi vidjeo gdje je problem napravi čist html fajl sa GA kodom.
Onda pogledaj šta se dešava sa GA na FF i Chrome.

Preporučujem http://statcounter.com/
U vrijeme kada sam ga ja počeo koristiti bio je 2 koplja ispred GA, vjerujem da je i danas superiorniji. :blush:

c3po u krivu si. Google Analytics daje najtocnije podatke o posjeti i ima neke funkcije koje statcounter uopce nema. Mozes vidjeti doslovno sve, a i jako je precizan.

Nisam u krivu.
Jesi li koristio Statcounter?
Koje to poželjne funkcije ima GA?
Uostalom, Stux ima problem sa GA, zato sam napisao ovo. :blush:

Mozes vidjeti sve zivo, a i znam da je tocniji jer sam koristio statcounter. To sto Stux ima problem sa GA, a ja ga nikad nisam imao, meni samo govori da on ili nesto nije napravio dobro, ili mu ne valja browser, ili nesto trece. GA rules !

Statcounter pokazuje sve živo i friško umrlo. :slight_smile:
Ne može biti točniji jer ovaj pokazuje apsolutno sve detalje u realnom vremenu, jasno i točno.
Ja baš tražim razlog da predjem na GA, ali čini mi se da ga nema. :blush:

Imas i na GA real time tracking.

E jebote, covjek ima realan problem, a vi se tu prepirete ciji je veci.

@stux pogledaj da nemas mozda dva puta includani jedan te isti kod.

1 Like

@creatifcode hvala dude. Ne, nemam dupli kod u sajtu, evo radi par dana normalno i onda jednostavno pocne da koci, prodje 12 sati navecer i tek nekad sutradan apdejtuje za dan prije, a preko dana ne mogu da pratim kao da ‘zaglavi’ nekad ujutro i drzi cijeli dan. Sad ono sto me interesuje ako registruejm novi google analytics racun, nazalost historiju (koja je tu 2 godine) cu izgubiti, ne znam do cega bi moglo biti i zasto koci. Evo pocelo je u zadnjih par dana da se ponavlja.