Google analytics mi ne radi?

Zadnjih tjedan dana ne očitava mi posjete. Tj. očitava da ima od 0, 1 ili 2 posjeta, kako koji dan :ludjak:
Posjeta sigurno ima, to vidim na drugim mjestima.
O čemu se radi? Trebam li nešto popraviti u postavkama? Do prije tjedan dana je normalno radio.

koja stranica?
probajte ponovno kod ubaciti

Ako su nagradne igre u pitanju, ja nisam vidio GA kod unutra.

Sigurno je greška do tebe, nisi postavio dobro kod. Pokušaj neposredno prije ili u

Svaki blog na blogspotu ima automatski analytics, barem mislim da je tako.

Radi, radi :bljesak:

Je, to je taj iz mog potpisa blog.

Dodala sam u HTML stranice taj kod.
To je prvi put da sam ga stavila. Valjda je prije bilo to išlo automatski, a sada su to ukinuli pa ga je trebalo dodati.
Hvala svima!

Jedino, nešto u uputstvima su spominjali da nije dobro imati stari i novi kod istovremeno, da se može onda krivo prikazivati. Ne znam moram li još nešto izbrisati… Ja se nadam da ne moram jer nisam nikakav kod prije bila stavljala koliko se sjećam. Jedino ako taj njihov automatski kod nije ostao negdje, samo ja ne znam kako izgleda. Vjerujem da nije jer je netko spomenuo da ga uopće ne vidi na mojoj stranici.

Za sad se sve čini ok.

[quote=“mar”]Radi, radi :bljesak:

Je, to je taj iz mog potpisa blog.

Dodala sam u HTML stranice taj kod.
To je prvi put da sam ga stavila. Valjda je prije bilo to išlo automatski, a sada su to ukinuli pa ga je trebalo dodati.
Hvala svima!

Jedino, nešto u uputstvima su spominjali da nije dobro imati stari i novi kod istovremeno, da se može onda krivo prikazivati. Ne znam moram li još nešto izbrisati… Ja se nadam da ne moram jer nisam nikakav kod prije bila stavljala koliko se sjećam. Jedino ako taj njihov automatski kod nije ostao negdje, samo ja ne znam kako izgleda. Vjerujem da nije jer je netko spomenuo da ga uopće ne vidi na mojoj stranici.

Za sad se sve čini ok.[/quote]

Hahah ovo je i meni bilo pa kad sam opet isa stavit nije radilo, pa sam sve ispocetka .
uglavnom treba pazit na taj **** kod kad se nesto minja kod sajta

Da, treba paziti! Ja sam malo danas bila mijenjala cijeli izgled sajta (nakraju sam se vratila na onaj s kojega sam krenula mijenjati haha). Mijenjala sam teme. I nakraju mi opet nema toga koda, moram ga ići opet staviti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja