Google Analytics

Šta znači u GA oni postotci napisani zelenom / crvenom bojom
Mislim na ovo :

Valjda bi to trebalo da znači povećanje posjeta na odnos iz prethodnog perioda ali ja baš i ne vidim neku razliku između prethodnog i trenutnog perioda a ponekad pise i da je Visit Change i po 120%. Kako radi ovo ? :slight_smile:

[quote=“eldžo”]Šta znači u GA oni postotci napisani zelenom / crvenom bojom
Mislim na ovo :

Valjda bi to trebalo da znači povećanje posjeta na odnos iz prethodnog perioda ali ja baš i ne vidim neku razliku između prethodnog i trenutnog perioda a ponekad pise i da je Visit Change i po 120%. Kako radi ovo ? :)[/quote]

Miješaš Visits i Visitors.

Zavisi da li ti je gore ispod datuma podešen Day, Week, Month ili Year. Ako je recimo day, onda je procenat promene u odnosu na prethodni dan.

Evo da nebi otvaro novu temu imam pitanje u vezi GA.

Kod nekih brojaca i statistika moguce je namjestit da nebroji moju moje posjete tako što blokiram brojanje moje IP adr.

Da sad netražim zna li neko jel to moguce na GA i pod kojom opcijom da to nadem ako jest moguce.

http://www.google.com/support/analytics/bin/answer.py?hl=en&answer=55481

Thx :wink:

Ali sto onda ukucavas svoju adresu svaki dan kada se spojis posto je adresa kod nas uglavnom dinamicna, ima li to smisla?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja