Google Analytics

U starijoj verziji Analytics-a su bili svi acc-ovi na pocetoj stranici sa opcijama pregleda posjeta po danu, mjesecu, godini bla bla.

Dali postoji ta opcija u novijoj verziji?

To i mene zanima, uzasno mi se ne svidja novi izgled analytics, a ako bude uskoro jedini validan kao novi adsense izgled - dodjavola.

Da, katastrofa, po meni je puno bilo lakse sucelje starije verzije.

Premda u novoj ima stvarno svega novoga :smiley:

Naravno, mnogo bolja je bila starija verzija, sve je brze i lakse pregledno…a da ima novih opcija ima, ali meni su dovoljne stare dobre statistike, i vise nego dovoljno da znam sve sto mi treba :slight_smile:

Novi izgled je bulšit, skroz mi otvara novi izgleda a ja vraćam na stari, valjda budu skužili kako korisnicima ovaj dizaj nepaše…

Daj Boze da skapiraju to, mada cisto sumnjam…jer su tako odradili i Adsense, prvo opciono, i posle je samo novi izgled moguc. Tako ce verovatno uraditi i sada, samo sto je sada novi izgled losiji od starog, tj ne prakticniji i ne pregledniji.

Prošlo je dosta vremena od zadnjeg posta pa da malo osvježim.
I dalje mi je aktivno pitanje :smiley:

Dali je netko uspio organizirati donekle analitiku posjeta da je priblizno slicno starijoj verziji?
Na koji nacin pratiti sve to a da se ne mora 100 klikova napraviti da bi se dobio potreban podatak?

[quote=“hrvojesb”]Prošlo je dosta vremena od zadnjeg posta pa da malo osvježim.
I dalje mi je aktivno pitanje :smiley:

Dali je netko uspio organizirati donekle analitiku posjeta da je priblizno slicno starijoj verziji?
Na koji nacin pratiti sve to a da se ne mora 100 klikova napraviti da bi se dobio potreban podatak?[/quote]

Imaš i sada staru verziju aktivnu, pogledaj footer. Ja sam izbubio 3 sata na slaganje i nakraju opet je komplicirano za korisitti.

Ni ja nikako da se priviknem na ove novotarije.

Također, obično se s vremenom naviknem na takve novotarije, al na ovo još nisam, totalno mi bezveze.

Hvala nisam to vidio.

Ne mogu opcenito reci da nova verzija ne valja, stvarno je analitika mocna. Ima sve živo i neživo ali su je iskomplicirali do bola

Pridružujem se ostalima, nova verzija mi nikako nije ušla u naviku, stalno se vračam na staru. Prekomplicirana je, dok filtriram posjete sa tražilice treba mi jedno 20 klikova. Sviđa mi se jedino ono gdje se mogu pratiti online posjeti.

Ni ja nikako da se naviknem… koristim ga stalno ali nikako da prebolim staru verziju

nova je ok ali nek dodaju opciju da vidimo sve siteove po danu, po opcijama, po kako zelimo. I onda rangiramo po najposjecenijim sitevima i tako dalje.

A ova nova ima last 30 visitors sto izgleda kao iz 20tog stoljeca.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja