Google algoritam apdejtovi

Koliko vidim trebalo bi da otvorimo temu gde cemo da pisemo o danima kad nije neki apdejt…Svaka dva dana apdejt :smiley:

2 Likeova

Julski core apdejt je stigao, cestitam svima koji slave!

ovo tačno više ne treba pratiti haha treba zaboraviti na google apdejte, očigledno svakih 7 dana nešto izbacuju

Od 5-7 dana ide neki apdejt :smiley: Toliko insistiraju na finesama a njihov servis (AdSense) ubija sve to na cemu oni insistiraju :smiley: (brzina, korisnicki dozivljaj itd.)

3 Likeova

Ne znam kod vas kakva je situacija, ali kod mene je katastrofa i uzas!!!

1 Like

Meni je najjači sajt roknulo oko 30%, ostali su neki par procenata gore, neki par procenata dole.

To je to :see_no_evil:

3 Likeova

Kakva vam je situacija sa sajtovima? Meni od juce 50% otislo. Danas isti trend.

Za sad sve stoji stabilno na 3 sajta, jedan od njih je poceo polako dobivati vise posjete

Na jednom sajtu nagli skok, stari sajt na drugom 50% dole i tako taj trend inace mlad sajt par meseci

Dok ostala 4 sajta nista ih ne pogadja nijedan apdejt.

Ovima u gogole ponekad imam osećaj da im je jakooooo dosadno na poslu pa izmišljanju sve i svašta i samo nešto čačakaju :expressionless:

za otprilike 20% skok na jednom sajtu, druge ni ne gledam … džaba kad će za 5 dana opet neki apdejt biti i opet pad za 20-30% … jbmu majku lakše je krompir uzgajat

Ako vam je promaklo, pre neki dan je pusten jos jedan apdejt

Kletva godine: dabogda ti Google update uradio :sweat_smile:

Vidim da spominju nofollow i sponsored, ja to ne radim, i za sada nisam primjetio nikakve promjene. Stavlja li od vas itko nofollow na affiliate linkove?

Nofollow stavljam od prvog dana.

Doduše nemam s čime usporediti, ali čini mi se da to nema veze. Svejedno google zna da je to affiliate link, stavili mi nofollow tag ili ne.

Jedino što vidim da je “nofollow” je kada vidim backlink na moj sajt, a ono nofollow hahah

Jel ste primetili update od pre par dana?

Kod mene konačno vraćeno sve kako je bilo pre ovog poslednjeg update-a :slight_smile:

Koji sajtovi? Domaci strani? Poslije kog posljednjeg apdejta? Jel onaj veliki aprilski ili neki naknadni manji? Svako malo rolaju sitne apdejte il popravljaju kor apdejt, sad nekog mogu osinut vise ti mali apdejti, a da mu, ako je takav sajt, onaj veliki aprilski product reviews apdejt nista ne ucini.

Dosta sajtova mi je proslo kroz ruke, ali ovakav graf nikad nisam imao. Bukvalno svaki apdejt me je pogodio, jedan podigne, drugi spusti i tako tera od aprila.
Ovi ludacki skokovi u impresijama su cisti bagovi jer me rangira za neke totalno leve stvari, i sto je najjace gurne me u vrh pretrage, a u tekstu se pomenulo mozda jednom, dva puta…Totalno van svake pameti. Bas mi se cini da oni talno nemajj kompas sa ovim apdejtovima, kao da samo srljaju i orave sra nja.

4 Likeova