Google algoritam apdejtovi

Meni 27-og jedan skocio za 50% a jucer pao isto toliko i danas jedva ide …

Kod mene cas ide cas pada poseta, ali po brojkama je isto, samo netipicni skokovi i padovi po satu. Cini mi se da je tek sad zakotrljao ovaj novembarski core apdejt . Cetvrti daj jos jace.

Pu! Do danas nije bilo mrdanja, cutim mudro, ne mrdam, rekoh zaobici ce me. Kad ono 30% pad.

Pad u odnosu na prosli petak ili na juce? Jer proslog petka je bilo dosta posete zbog BF, a petak zna da bude losiji od cetvrtka jer ljudi zavsavaju sa poslom, pa izlaze, ne zevaju na tel i kompu. Bar je tako kod mene.

Meni danas u odnosu na prošli petak će biti jedno 25-30% više prometa… Ali isto jako čudni skokovi, valjda se još nije stabiliziralo.

Ma lose. U odnosu na prosli petak 33% manje, a u odnosu na juce 12%…vidi se bas pad. Ali cuj, ni prvi ni posljednji. Vratice se kad tad. Iskuliracu :grimacing:

Imam slicnu situaciju ali premetio sam samo da mi je jedan tekst dobio taj neki “boost”

1 Like

Tokom 11. mjeseca web mi je rastao, no sad je preko noći pao za 30%… Sports niche

Al ga przi majko moja, od BF nije prestalo da tumba pretragu…Kako se drzite?

1 Like

Jedan dan odlično, drugi dan nikako, i tako u krug. Doduše zadnja 4 dana je nekako u laganom padu, ali skače dosta.

2 Likeova

Kod mene nikakvih promjena. Rekao bih da Semrush paranoise.

Bogami kod mene se bas ponasa kao kad je apdejt. Cas u nebo ode, cas padne. Dobijam posetu na neke clanke posetu za neke kljucne reci koje nemaju blage veze sa clankom :slight_smile:

1 Like

Nije paranoja. Pratim i ja semrush i svako odstupanje kod njih osjetim na 2 eng sajta.

Ja imam (na sreću) u par navrata jako zanimljiv slučaj. Dakle, kada su dijagrami u crvenom, posjeta se smanji ALI izgleda da dobijem baš posjetu koju ciljam i koja kupuje. Kada se stabilizira, na velikom broju posjete baš dosta manje prodam ovih ciljanih proizvoda.

Kako god, kroz ove promjene koje Google uvodi, nakon svake imam blagi skok u pozitivnom smislu.

Koliki ti je uzorak posjete dnevni mjesecni na tim sajtovima?

Isto

image

ja mislim da se sad gugla više sve pa se zbog samog povećanog guglanja i rangiranje mjenja, ali ništa krucijalno. takav je neki moj dojam. tako da ova povećanja i smanjenja su mislim više do guglanja manje do apdejta, naravno ko i vazda nagađam

Slazem se s tobom

Meni je isto na webu skroz cudno sve

I dlaje przi najjace

1 Like

Mali je uzorak, ali mene veseli SEM rush u crvenom

Ima li danas kakvih kretnji kod vas? Kod mene je nešto promet u padu, a sad vidim i na semrush senzoru da je skočio na 8.1.