Google bot ne moze pronaci sajt, tražim webmajstora

I meni je fetch radio sa pocetka i posle prestao… :thinking:

Evo ga, ipak je moralo malo da se saceka da “legne” sve od kad sam odradio transfer sajta sa jednog na drugi host. Tako da je sada sve ok.

1 Like

@dadaas hoces li da ti posaljem vise informacija na PM da pokusas rijesiti ovaj problem ?

Ako neko hoce da pokusa ovo da napravi neka se javi na PM plaćam! Moje misljenje je da je problem samo do webmaster toolsa jer on nesto zeza, sajt radi normalno i google indeksira svaki novi post koji izbacim, ali webmaster tools nista ne indeksira jer javlja pogresnu informaciju da google bot ne moze pronaci sajt ali kada se izbaci novi clanak izbaci google ga indeksira… Nije problem do cekanja jer ovo traje vec 2 nedelje osim ako mu ne treba vise da primjeti neku promjenu… Sad zanimljivo je, da je sa pocetka radio webmaster tools i kada sam izbacivao clanke jedno 10tak je indekisrao webmaster tools i ja za te postove svaki dan pratim pozicije i posjetu, e sad od jednom je stao kao da je neko pritisnuo “stop” i rekao mu ne citaj nove promjene i clanke vec samo stare… ako neko i dalje ne razumije problem nek se javi na PM.

Iskusniji webmajstori su gledali pa nisu riješili. Ti kažeš da:

Znači site, a i Google radi i svrstava kako treba i nema potrebe za uzbuđivanjem,. :blush:
Daj WM Toolsu barem još ovoliko vremena pa nam onda javi. Za tu lovu što si mislio investirati pođi na pizzu te povedi i počasti nekoga. :pizza:
Dignite čašu u čast WM Foruma barem. :o:

Mislim da je baš to slučaj, da će sve doći na svoje nakon nekog vremena.

Provjeri Robots na neke druge servise. Još bolje, prijavi site na Bing pa vidi šta kaže (svakako kopiraju Google) . Ako prođe sve ok onda je i kod Google valjda sve u redu.

Provericu, cudno mi je samo sto j sve radilo i sada od jednom prestalo da radi, sacekacemo jos mesec dana :slight_smile:

Ima li neki plugin da pratim koji mi se kw ranigiraju kao u webmaster tools, posto sad bukvalno i nemam webmaster tools…

Uzmi serplab.co.uk , ja sam njega koristio dok sam imao sajtove za rangiranje. Sad cu opet da uzmem, bilo je 5$ mesec dana, 600 kw na dan.

Treba mi nesto da bukvalno sam prati za koje se kw sajt ranigra, mozda se slucajno ranigra za neke nove kw koje i ne znam…

Evo sada se u webmaster javila greska kao da je do servera problem iako na sajtu i serveru nista ne radim… Tako da je sigurno do hostinga problem kao sto je rekla i vecina webmajstora, cim stignem kuci micem sajt sa http://knownsrv.com/

A zasto se opterecujes sa tim wm toolsom. Problem je ako ti bot ne indeksira stranice dok kod tebe to nije problem…
Ja se jednom godisnje prijavim na wm tools i pogledam malo kaj veli i uopce mi ne fali…

Pa hocu da vidim koji se fraze dobro rangiraju i da pokusam napraviti jos slicnih postova itd…