Google + circles utisci

Moram priznat da mi je trebalo vremena da se prisilim da vidim što je zapravo to.
No nakon nekih pola sata istraživanja mogu reći da me ugodno iznenadilo.
Naručito me pozitivno dojmilo >What would you like tu play? (kvadratić s desne strane ), u koji sam upisao pet slova ‘stvari’ (naziv pjesme) i stvar je već svirala u drugom ‘prozoru’, vau…
Dosta logično posloženo sve potrebno za jedan online poslić s dokumentima itd. ,
hrpa neiskorištenih mogućnosti.

[quote=“mikibm”]
Naručito me pozitivno dojmilo >What would you like tu play? (kvadratić s desne strane ), u koji sam upisao pet slova ‘stvari’ (naziv pjesme) i stvar je već svirala u drugom ‘prozoru’, vau…[/quote]

youtube kvadratić! to je novo, ili ja to prije nisam primijetio?
super stvar.

To su uveli 3.11.2011. prije skoro tri mjeseca.

Meni se Google+ pokazao praktičnim, pogotovo kada treba nešto iskomunicirati sa više osoba odjednom. Napominjem na nisam Facebook korisnik…

Imam nekih 1000 ljudi na G+, dost zabavno i korisno, iako nije jos na razini Facebook-a i pitanje je hoce li ikad apostati pravi mainstream kao facebook, ali u geek populaciji sigurno ima svoje mjesto.

[quote=“gambo”]To su uveli 3.11.2011. prije skoro tri mjeseca.

[/quote]

:fiju: (nedostaje smajlić :sramimse)
loš sam g+ korisnik

Ja ovo vidim kao plus. :slight_smile: G+ mi služi kao sredstvo za komunikaciju s ljudima s kojima žeim komunicirati i za primanje infomacija od ljudi od kojih ih želim primati, i u tom smislu funkcionira izvrsno.

Meni se zapravo svidjela ideja s krugovima, jer facebook baš i ne preferiram (uglavnom mi služi da se klinci igraju na farmvilu) a uz pomoć krugova lijepo mogu razvrstat posao od porodice, i doduše vrste posla, a sama logika dokumenti, video, slike mi bolje ‘leži’ nego facebook. No vrijeme će pokazati. Izlazak google dokumenata prije par godina me također dojmio gdje si mogao i možeš dijeliti dokumente s kim želiš, uređivati podatke s kim želiš i bukvalno bez kupljenog software raditi manji pa i veći posao online, no nažalost kolko vidim nije imalo nekog odjeka.

Google + su prihvatili IT-evci, ostala publika nije. Uglavnom ljudi koji su informatički obrazovani, oni ostali na žalost moraju tražiti susjeda hakera da ima kreira gmail kako bi se registrirali pa im je to previše jer su ga već gnjavili da im face registrira.

Gledano po aspektu marketinga, mislim da je 1 Gplus korisnik vrijedi kao 100 face korisnika.

Potpuno se slazem. I ljudi s nasih podrucja ce valjda za 2 ili 3 godine doci na G+. Naravno ako se G+ odrzi do onda. Zasad im ide ok.

nasi su se navukli na twitter

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja