Google-friendly popunder

Iako se vec par godina prica da popunder i popup vise ne donose zaradu i da su blokirani, praksa pokazuje drugacije.

Treba mi preporuka za popap mrezu koja je bezbedna za Gugl, samo iz prve ruke.

popads, propellerads

PopAds i Adsterra također radi bez problema, barem kod mene

Koji je bolji, popads ili adsterra? Necu oba da koristim :slight_smile: Propeller ne podrzava adult?

ne podrzava

popads, prvi su u svemu

opet, postoji velika mogućnost da će ti rpm biti veći na adsterri nego na popadsu … sve zavisi kakve ko advertisere ima i kakav je tvoj sajt … testiraj, nema druge

1 Like

Kao sto ti je rekao @korisnik9758789 sve zavisi od sajta, adsterra je kod mene dosta bolja, zarada je duplo veca od popadsa, ali je i dosta nasilnija od njega,tako da najbolje ti je testiraj i vidi sta je najbolje za tebe.

1 Like

Adsterru vodi supak koji ce te bannat kad skupis odredeni iznos za isplatu i rec da imas fejk traffic

Do sad sam uredno plaćen svaki put.

Dobro je kad su mali iznosi, ali kad dođe veći iznos…

Adstera je kurvinska firma, meni je ostala duzna xxxx usd. Rekli su da varam na mobilnom trafficu i blokirali racun. Rekao sam im da je traffic sa reddita, poslao im linkove sa kojih tocno dolazi (mada ako su ozbiljni, to vide i sami) i sve je bilo legit, ali nisu zeljeli slusati, blokirali su me na svim oblicima komunikacije.

A i po drugim korisnicima bi rekao da ni adsterra obične reklame nisu google friendly, vjerojatno je popunder onda još manje google friendly…

Meni je zbog adstera reklama Gugl označio neke članke kao spam. Imali su užasne oglase, to sam primjetio nakon toga (nisam obraćao pažnju dok nije ispao problem). Zarada je za onaj broj posjeta u to vrijeme bila nevjerovatna. Imao do 70$ za 10-15k pregleda dnevno.
Uglavnom nebih njihove oglase više nikad postavio, makar sve propalo.

Meni je G zbog njih oznacio sajt kao virus. Tek kad sam ih skinuo i isao na review vratilo se na staro.

Mislim da je @korisnik9758789 zaboravio to napomenuti.

Meni je adsterra blokirala 900$ isplatu pre jedno 5 godina a legit traffic.

Hvala na ovim informacijama, inace nikad ne cekam da skupim veći iznos zarade pa tek onda da idem na isplatu, pogotovo na ovakvim sajtovima koji mogu bit scam ili propast sutra…

Zna li neko koje su najbolje platforme za strani traffic eng. govorno područije.
Prvi post (puno karaktera)
pozz

za druge ne garantujem ali popads i propellerads provjereno nisu scam

da da, zaboravio sam … google je moj sajt blacklistao zbog adsterra malwarea …

@korisnik9758789, Probacu popads, ali ne znam sta da stikliram kod ovih podesavanja:

autoplay sounds, to znam da ne valja, sta je sa long-loading content, tabunder, tabup, push, da li to da dozvolim ili ne?

vjeruj da ne znam … ja bih uključio sve osim autoplaya

1 Like

Evo i prvih rezultata, za dva sata sam vise zaradila sa Popads nego sa drugim mrezama za sedam dana.

1 Like

odlično, popads je odličan … samo nemoj da te prepadne ako rateovi malo opadnu, korekcije su normalna stvar … svaka čast

1 Like

Adsteru koristim za video klipove jer imaju non skip reklame i jedino mi je bilo blokirano na pocetku jer nisam imao dovoljno prometa.
Da li je tebi odblokiralo tada zaradu?

Popads je dobar jer ima onaj floating baner.
Od tih pop up mreza koristim njihove usluge koje nisu pop up.

Naslov teme je oksimoron. Google friendly popunder ne postoji.

1 Like