Google+ invite

Ako netko treba Google+ invite, neka ostavi svoj mail u komentarima članka na rep.hr-u:

Može li se ostavit komentar ako ne koristim facebook?

Dzaba ti invite kad ne moze niko vise pristupiti…

Ne primaju vise nove korisnike, presli su limit za testiranje

[quote=“nike”]Dzaba ti invite kad ne moze niko vise pristupiti…

Ne primaju vise nove korisnike, presli su limit za testiranje[/quote]

Onda mora da smo nas par vrlo posebni Googleu :potboy:

Kad si dobio pozivnicu?

26 minutes ago

he he… kod mene nece nesto, mada sam do sada ucestvoao u svim beta programima :wink:

Ljudima koji su ostavili komentare ispod članka poslane su pozivnice (odnosno poziv da pogledaju poruku koju sam ostavio na “zidu”). Dobar dio to je uspio i samim tim dobio pristup Googleu+, dok dio treba čekati neko nedefinirano vrijeme.

Pozivnice (odnosno poziv da pogledate poruku na mom zidu) ću nastaviti povremeno slati, pa ukoliko još netko želi pozivnicu (koja mu vjerojatno neće odmah profunkcionirati) može ostaviti mail u komentaru ispod članka na rep.hr

@Ariosto: Moguće je upisati komentar i bez posjedovanja Facebook accounta.

Zahvaljujem.

I što sad?
Treba kliknuti na JOIN GOOGLE + i čekati hoće li se Google smilovati i pustiti me?
Ili to funkcionira nekako drugačije?

Ja upravo dobio od Googlea mail “Thank you for joining the pilot of the Webmaster Tools integration with Google Analytics.” :srednji:

Što je to Google+? Je li to još jedna aplikacija preko koje što američkim tajnim službama, a što međunarodnim marketinškim kompanijama serviramo i redovito ažuriramo sve informacije o sebi, svojoj rodbini, prijateljima i poznanicima?

Da. Zar ne želiš to učiniti, pa ako to radi milijuni ljudi dnevno mora da je dobra stvar, a ti ne bi htio biti dio toga?

Privatnost je precjenjena :stuck_out_tongue:

Nije. Ažuriramo onoliko redovito koliko želimo, i ne sve informacije nego samo one koje želimo podijeliti.

Kao marketingaš moram te pitati jednu stvar:

Reklame cu ti nabit pred nos kak god da se okrenes znaci to ne možeš izbjec. Hoces li mi radije dati podatke da ti serviram reklame za proizvode i usluge koji te zapravo mozda zanimaju ili ces gledat reklame koje te ne zanimaju?

Ima li ljudi koji nisu dobili pristup, i ako ima, jeste li dobili info da trebate kasnije pokušati ili da trebate upisati mail adresu?

A što se ovog tseregov tiče, ne znam čega bih se to trebao bojati kad su u pitanju američke tajne službe. Cijela država ide tamo gdje one hoće bez da mene itko pita želim li u NATO ili ne, prema tome ako mi nešto žele napraviti napravit će to bez obzira špijunirali me preko Interneta ili nekako drugačije, no mislim da se nitko tko ne planira mijenjati svjetski poredak :slight_smile: ne mora time zamarati.

A razmjena informacija (privatnih, poslovnih i svih ostalih) je često korisna i/ili zabavna, pa korist imamo i mi :slight_smile:

Sad sam vidio da si mi i ti poslao pozivnicu, cak je dosla i poruka da ako uspjesno udjem u Google+ da javim, ali nista…

Google mi ne zeli dati pristup :smiley:

[quote=“w00t”]Reklame cu ti nabit pred nos kak god da se okrenes znaci to ne možeš izbjec. Hoces li mi radije dati podatke da ti serviram reklame za proizvode i usluge koji te zapravo mozda zanimaju ili ces gledat reklame koje te ne zanimaju?[/quote]Ako me reklame ne zanimaju, neću ti dati nikakve podatke. Pa i ako me zanimaju, što je mene briga koliko ćeš ti biti uspješan u svome poslu? Ako i kada će me tvoje reklame zanimati, možda ti dam svoje podatke, budem li vidio neku korist od toga. A ti si slobodan stavljati mi reklame koje me možda i ne zanimaju, ako to želiš.

Nije moje pitanje bilo ozbiljno, već više sarkastično - evo još jedan Facebook.

Ali ozbiljno, ako to nije offtopic ovdje, kontrola osobnih podataka je jedno od vrlo akutalnih pitanja u EU (čak je EU neke pomake napravila u tome smjeru i na američkoj strani).

Znači nije toliko pitanje može li netko dobiti u posjed moje podatke, već da ja moram biti dobro informiran točno za što se koriste i točno tko ih koristi, te imati mogućnost potpune kontrole cijelo vrijeme (tj. mogućnost opoziva odobrenja za korištenje).

Drugo od pitanja je i pravo na privatnost i privatni prostor koje se danas putem računalne automatizacije može lako ugroziti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja