Google kuponi

Neznam koliko je vas primilo kupone ali za svaku sam registriranu tvrtku jučer primio kupon od google za oglašavanje u vrijednosti od 500 kn (tj kad uplatim 100 kn oni mi daju 500 kn).

Jeli to za sve korisnike i u čemu je shema?

Ne to je samo za nove korisnike adwodrsa, dakle acc. nesmije biti stariji od 14 dana

Ali nijedna od firmi nema uopće google adwords account :slight_smile: u tome i je bit xD

Update:
Taman mi je brat javio od doma da sam dobio kupon na već ugašeni studio :slight_smile: Sad ih imam koliko hoću :slight_smile:

[quote=“IvanPeso”]Ali nijedna od firmi nema uopće google adwords account :slight_smile: u tome i je bit xD

Update:
Taman mi je brat javio od doma da sam dobio kupon na već ugašeni studio :slight_smile: Sad ih imam koliko hoću :)[/quote]

Ulozi pametno :slight_smile:

A planiram ali na nijednu firmu nemam web stranicu :slight_smile: nismo još stigli napravit xD

i ja sam dobio taj kupon od 500kn, samo od hosting firme domaće.
s obzirom da je to za nove dali bi prekršio pravila ako bi ga registirao na mamu, koje bi kod registracije koristilu istu adresu , samo je druga kartica s kojom bi potrošio početnih 100kn ?

hvala

Možeš ga upotrijebiti za bilo koga.
Samo račun ne smije biti stariji od 14 dana i prvo moraš
potrošiti 100kn.

I nije 500 već 400 kuna

Znači moram prije uplatit 100 kn na google i onda te pare potrošit da mogu upotrijebit kupon? I to sve u 14 dana?

Da, prvo moraš potrošiti 100 kuna da bi se kupon aktivirao, ali kupon moraš aktivirati u roku od 14 dan. a novce s kupona možeš trošiti i nakon 14 dana ako se ne varam.
Using promotional codes and coupons - AdWords Help
U svakom slučaju pogledaj uvjete kupona.
I nemoj se nadati puno od toga.

Ne.
Za upotrebu bonova po novim pravilima:

1. AdWords račun ne smije biti stariji od 14 dana.

2. Kako bi ostvario pravo na promotivni kredit, moraš ostvariti troškove oglašavanja u iznosu od 100 kuna (odnosno 10 Eura za BiH) u roku od 31 dan od unosa promotivnog koda.

3. Kada je bonus unesen u račun - možeš ga trošiti koliko god dugo želiš, odnosno koliko god traje.

[quote=“33diz”]Ne.
Za upotrebu bonova po novim pravilima:

1. AdWords račun ne smije biti stariji od 14 dana.

2. Kako bi ostvario pravo na promotivni kredit, moraš ostvariti troškove oglašavanja u iznosu od 100 kuna (odnosno 10 Eura za BiH) u roku od 31 dan od unosa promotivnog koda.

3. Kada je bonus unesen u račun - možeš ga trošiti koliko god dugo želiš, odnosno koliko god traje.[/quote]

točno tako ,

Odredbe i uvjeti za ovu ponudu:
Kako biste aktivirali ovu ponudu, potrebno je unijeti promotivni kôd putem opcije zaračunavanja na vašem računu prije 31-12-2012. Promotivni kodovi nemaju promotivnu vrijednost i unošenje promotivnog koda služi samo za započinjanje vaše kvalifikacije za određeni promotivni kredit. Da biste se kvalificirali za promotivni kredit, morate skupiti promidžbene troškove u iznosu od 100 kuna unutar 31 dana od unošenja vašeg promotivnog koda. Na primjer, ako unesete kôd 15-10-2012, morat ćete do 15-11-2012 prikupiti promidžbene troškove u iznosu od 100 kuna. U svakom slučaju, kako biste aktivirali ovu ponudu, morate unijeti svoj promotivni kôd prije 31-12-2012. Vaš račun mora biti uspješno zadužen od strane AdWords i mora ostati u dobrom stanju kako biste se kvalificirali za promotivni kredit. Promotivni kredit će biti odobren unutar otprilike 48 sati od trenutka kada vaš račun dosegne prag za gore navedene prikupljene promidžbene troškove, pod uvjetom da ste aktivirali svoj račun pomoću promotivnog koda te ukoliko ispunjavate sve uvjete naznačene u ponudi. Kada se primijeni, promotivni kredit će se pojaviti na stranici vašeg računa gdje je prikazan pregled fakturiranja.

jedan update :smiley:

danas sam poštom (nije e-mail) dobio pismo od Google adwords tj. dobio sam kupon naslovljen na moje ime
moram prvo potrošiti 100kn pa nakon toga dobijem 400kn, samo me zanima dali je to opet samo za nove accounte
jer nigdje to ne vidim da piše, a kupon je baš naslovljen na moje ime.

dali je tko tak nekaj dobio ?

hvala ! :slight_smile:

I ja dobi, na svoje ime…mora da masovno šalju :slight_smile:

Dobio sam i ja jučer to poštom, a dobio sam i ovako hrpu kupona, al šta cu kada mi nista ne koriste ;(

zbog čega ti ne koriste ?

ovaj koji sam dobio poštom mogu koristiti ali ove koje imam nemogu jer mi je acc stariji od 14 dana …

Ako pokrećem novu kampanju za novu stranicu i otvaram novi acc na drugo ime, mogu li koristiti istu kreditnu karticu na dva različita acc-a i dobiti kupon za novu kampanju ?

Ako se ne varam kreditna kartica je taj unikatan podatak - 1 kartica = 1 kupon

da upravo tako jedno ime, jedna kartica, jedan kupon

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja